Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MODHLD220040
Kod producenta: LM22-B200S
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6923172598882
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 100 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, zasilacz, podstawka
Typ matrycy: VA
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 21.45 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: Wilgotność: 10%-85%
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Gwarancja producenta: 36
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: FCC
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 492,7 x 284 x 39,5
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 2.18
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: D-Sub / VGA
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 1W
Technologia podświetlania: LED
Pobór energii (podczas pracy): 22.00 W
Montaż VESA: 75 x 75
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 351 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 21.45 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 100 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | FCC |
| Złącza zewn.: | D-Sub / VGA |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 1W |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 22.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI, zasilacz, podstawka |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 492,7 x 284 x 39,5 |
| Waga z podstawą (kg): | 2.18 |
| Informacje dodatkowe: | Wilgotność: 10%-85% |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.