Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOASLD3400A0
Kod producenta: 90LM07Z0-B01370
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 4711081564218
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 120
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: FreeSync Premium Pro
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 817.6 x 368.2 x 68.9 mm
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 817.6 x (453.9~568.9) x 245 mm
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 12.20
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ProArt Display
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 29.70 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Format obrazu: 21:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 120 Hz
Czas reakcji matrycy: 2.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3906 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ProArt Display |
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 2.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 29.70 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 817.6 x (453.9~568.9) x 245 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 817.6 x 368.2 x 68.9 mm |
| Waga z podstawą (kg): | 12.20 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 120 |
| Informacje dodatkowe: | FreeSync Premium Pro |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.