Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD3200S0
Kod producenta: 90LM06R1-B01170
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081005797
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 100% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 450 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 165 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Touch: Nie
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Przekątna ekranu: 32.00 cali
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 727,08 x 428,13 x 67,72
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kolor obudowy: Czarno-srebrny (Black-silver)
Normy spełniane przez monitor: TCO
Producent: ASUS
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 727,08 x (471,48 ~ 601,48) x 245
Opis ogólny: Asus 32" PA328CGV 2560 x 1440 IPS 165 Hz
Wielkość plamki: 0.277 mm
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Nazwa typu: Monitory LCD
Waga z podstawą (kg): 11.70
Informacje dodatkowe: FreeSync Premium Pro
Waga bez podstawy (kg): 7.15
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Kontrast statyczny: 1000 :1
Cechy: 2xHDMI DP
Złącza zewn.: Kensington Lock
Baza SCIP: Nie
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: ProArt Display
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -5° / +23°
Pobór energii (podczas pracy): 28.00 W
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3309 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ProArt Display |
| Przekątna ekranu: | 32.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.277 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 450 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | TCO |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 100% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 28.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 727,08 x (471,48 ~ 601,48) x 245 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 727,08 x 428,13 x 67,72 |
| Waga z podstawą (kg): | 11.70 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 165 |
| Waga bez podstawy (kg): | 7.15 |
| Informacje dodatkowe: | FreeSync Premium Pro |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.