Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MONASUMON0074
Kod producenta: PA328QV
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 4711081524847
Głębokość (bez podstawy): 67,3 mm
Wbudowany USB hub: Tak
Typ matrycy: IPS
Wysokość (bez podstawy): 422,2 mm
Wyjście na słuchawki: Tak
Przekątna ekranu: 31,5"
Waga (bez podstawy): 7 kg
Oś obrotu: Tak
Szerokość (bez podstawy): 714,8 mm
Obrotowe: Tak
Wersja DisplayPort: 1.2
Częstotliwość odświeżania poziomego: 27 - 112 kHz
Wersja HDMI: 2.0
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Paleta barw: 100%
Jasność wyświetlacza (typowa): 350 cd/m2
Moc wyjściowa (RMS): 4 W
Częstotliwość odświeżania pionowego: 24 - 75 Hz
Rozmiar plamki: 0,272 x 0,272 mm
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Kształt ekranu: Płaski
Rozmiar obrazu (w poziomie): 69,8 cm
Rozmiar obrazu (w pionie): 39,3 cm
Ilość głośników: 2
Technologia wyświetlacza: LED
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1047010
Przewody: HDMI,Prąd przemienny,DisplayPort
Typ podświetlacza: LED
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1047010
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Stojak dołączony: Tak
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1047010
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Tryb wyłączenia: 0 W
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1047010
Typ HD: Quad HD
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Regulowana wysokość (max): 13 cm
Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 32 kWh
Podstawa dołączona: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
Waga (z podstawą): 11,5 kg
Pobór mocy: 26,5 W
Zużycie energii w trybie energooszczędnym: 0,5 W
Wysokość urządzenia (z podstawą): 595,6 mm
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 39 kWh
Szerokość urządzenia (z podstawą): 714,8 mm
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
Klasa efektywności energetycznej (HDR): G
Głębokość urządzenia (z podstawą): 245 mm
Standard gamy kolorów: sRGB
Kensington Lock: Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85285210
HDMI: Tak
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Ilość portów USB Typu A downstream: 4
Ilość DisplayPort: 1
Kolory wyświetlacza: 1.073 billionów kolorów
Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ilość portów HDMI: 2
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Kąt obrotu wokół osi: -90 - 90°
AMD FreeSync: Nie
Technologia High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10)
Obracany: -30 - 30°
NVIDIA G-SYNC: Nie
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz
Pokrycie sRGB (typowe): 100%
Standard VESA: Tak
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Kolor produktu: Czarny
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Certyfikaty: TCO Certified TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light Calman Verified
Regulacja pochylenia: Tak
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Wbudowane głośniki: Tak
Ekran matowy: Tak
Zakres kąta nachylenia: -5 - 23°
HDCP: Tak
Regulacja wysokości: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2034 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | TCO Certified TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light Calman Verified |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 32 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: | 39 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | G |
| Pobór mocy: | 26,5 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym: | 0,5 W |
| Wysokość (bez podstawy): | 422,2 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 67,3 mm |
| Waga (bez podstawy): | 7 kg |
| Szerokość (bez podstawy): | 714,8 mm |
| Waga (z podstawą): | 11,5 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 714,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 595,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 245 mm |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| AMD FreeSync: | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Stojak dołączony: | Tak |
| Przewody: | HDMI,Prąd przemienny,DisplayPort |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Standard gamy kolorów: | sRGB |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 39,3 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Paleta barw: | 100% |
| Typ matrycy: | IPS |
| Typ podświetlacza: | LED |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 69,8 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR): | Tak |
| Ekran matowy: | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 100% |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 350 cd/m2 |
| Przekątna ekranu: | 31,5" |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 px |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 5 ms |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Rozmiar plamki: | 0,272 x 0,272 mm |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 24 - 75 Hz |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 27 - 112 kHz |
| Typ HD: | Quad HD |
| Kolory wyświetlacza: | 1.073 billionów kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Ilość głośników: | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS): | 4 W |
| Obrotowe: | Tak |
| Obracany: | -30 - 30° |
| Oś obrotu: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi: | -90 - 90° |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 23° |
| Kensington Lock: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Standard VESA: | Tak |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream: | 4 |
| Wersja USB hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDCP: | Tak |
| Wersja DisplayPort: | 1.2 |
| Wersja HDMI: | 2.0 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Wbudowany USB hub: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85285210 |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1047010 |
| Tryb wyłączenia: | 0 W |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Regulowana wysokość (max): | 13 cm |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.