Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOASLD270870
Kod producenta: VG279QL3A
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 4711387279007
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 180 Hz
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Gwarancja producenta: 36
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 615 x 369 x 60
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI: 30 ~ 225 | DP: 250 ~ 250
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, DP, zasilający), instrukcja, gwarancja
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Touch: Nie
Normy spełniane przez monitor: AMD FreeSync Premium
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 48 ~ 180 | DP: 48 ~ 180
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 615 x (427~547) x 215
Informacje dodatkowe: HDCP 2.2
Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 5.90
Waga bez podstawy (kg): 3.70
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: DisplayPort
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: TUF Gaming
Regulacja wysokości: Tak - 120mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 16.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -15° / +15°
Nasycenie kolorów: 90% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: D
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 ~ 225 | DP: 250 ~ 250
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 ~ 180 | DP: 48 ~ 180
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 180
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1054 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | TUF Gaming |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Normy spełniane przez monitor: | AMD FreeSync Premium |
| Złącza zewn.: | DisplayPort |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -15° / +15° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 120mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 90% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 16.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | D |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48 ~ 180 | DP: 48 ~ 180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30 ~ 225 | DP: 250 ~ 250 |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (HDMI, DP, zasilający), instrukcja, gwarancja |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 615 x (427~547) x 215 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 615 x 369 x 60 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.90 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.70 |
| Informacje dodatkowe: | HDCP 2.2 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.