Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD2705Q0
Kod producenta: 90LM06H9-B01370 / 90LM06H1-B02370
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4718017756426
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 ~ 85 KHz | DP: 85 ~ 85 KHz
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 75 Hz
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 ~ 75 Hz | DP: 48 ~75 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +35°
Wyposażenie dodatkowe: Power cord, HDMI cable, USB cable
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 611,9 x 364,7 x 55,5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI: 30 ~ 85 KHz | DP: 85 ~ 85 KHz
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Normy spełniane przez monitor: GOST
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 48 ~ 75 Hz | DP: 48 ~75 Hz
Informacje dodatkowe: Kensington Lock
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 611,9 x 523,4 x 226,3
Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 6.80
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wejście PC Audio
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 16.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -180° / +180°
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 917 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | GOST |
| Złącza zewn.: | Wejście PC Audio |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +35° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 16.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48 ~ 75 Hz | DP: 48 ~75 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30 ~ 85 KHz | DP: 85 ~ 85 KHz |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Power cord, HDMI cable, USB cable |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 611,9 x 523,4 x 226,3 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 611,9 x 364,7 x 55,5 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.80 |
| Informacje dodatkowe: | Kensington Lock |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.