Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD270810
Kod producenta: VA27DQF
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387141496
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: ISO-9241
Częstotliwość odchylania pionowego: 48~100
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 612 x 432 x 215
Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 4.60
Waga bez podstawy (kg): 4.30
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 1300 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Technologia podświetlania: LED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 17.00 W
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 100 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30~110
Wyposażenie dodatkowe: Kable (zasilający, HDMI), imbus, instrukcja, karta gwarancyjna
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48~100
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Touch: Nie
Obrotowy ekran [pivot]: Nie
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Gwarancja producenta: 36
Informacje dodatkowe: AdaptiveSync, Low Blue Light, technologia Eye Care+
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 612 x 365 x 54
Częstotliwość odchylania poziomego: 30~110
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 943 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1300 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Normy spełniane przez monitor: | ISO-9241 |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Obrotowy ekran [pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 17.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (zasilający, HDMI), imbus, instrukcja, karta gwarancyjna |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 612 x 432 x 215 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 612 x 365 x 54 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.60 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30~110 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.30 |
| Informacje dodatkowe: | AdaptiveSync, Low Blue Light, technologia Eye Care+ |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.