Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOVSLD340010
Kod producenta: VX3418-2KPC
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 0766907011494
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 80mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 48.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Nie
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 21:9
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI (v2.0): 31,469 ~ 150,849 | DisplayPort: 31,469 ~ 217,32
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 144 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI (v2.0): 48 ~ 144 | DisplayPort (v1.2): 48 ~ 165
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 180
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Wyposażenie dodatkowe: Power Cable, AC/DC Adapter, DP to DP Cable, Quick Start Guide
Gwarancja producenta: 24
Typ matrycy: VA
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 806 x 362 x 125
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI (v2.0): 31,469 ~ 150,849 | DisplayPort: 31,469 ~ 217,32
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Normy spełniane przez monitor: Mexico Energy
Informacje dodatkowe: - DisplayPort: 48 ~ 144 Hz
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI (v2.0): 48 ~ 144 | DisplayPort (v1.2): 48 ~ 165
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 806,0 x 462,3 ~ 542,3 x 331
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 7.60
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 4000 :1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2077 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 4000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 144 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | HDMI (v2.0): 48 ~ 144 | DisplayPort (v1.2): 48 ~ 165 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | HDMI (v2.0): 31,469 ~ 150,849 | DisplayPort: 31,469 ~ 217,32 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | Mexico Energy |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Tak - 80mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 5W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 48.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Power Cable, AC/DC Adapter, DP to DP Cable, Quick Start Guide |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 806,0 x 462,3 ~ 542,3 x 331 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 806 x 362 x 125 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.60 |
| Informacje dodatkowe: | - DisplayPort: 48 ~ 144 Hz |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI (v2.0): 48 ~ 144 | DisplayPort (v1.2): 48 ~ 165 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI (v2.0): 31,469 ~ 150,849 | DisplayPort: 31,469 ~ 217,32 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.