Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MONDELMON0263
Kod producenta: 210-BRDL
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5397184962473
Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Wersja HDMI: 2.1
Przednia osłona: Czarny
Wbudowane głośniki: Nie
Kąt obrotu wokół osi: -90 - 90°
Gęstość pikseli: 109 ppi
Odłączana podstawa: Tak
Regulacja wysokości: Tak
Obracany: -45 - 45°
Rozmiar plamki: 0,2331 x 0,2331 mm
Typ zasilacza: Wewnętrzny
Typ matrycy: IPS
Pokrycie sRGB (typowe): 99%
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 5000 - 12191 m
Pobór mocy: 18,8 W
Przekątna ekranu: 27"
Długość kabla DisplayPort: 1,8 m
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Pobór mocy (max): 75 W
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 60 °C
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Kształt ekranu: Płaski
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Kolor nóżek: Srebrny
Podświetlenie LED: Tak
Diody LED: Tak
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Przewody: Prąd przemienny,USB typu A na USB typu B,DisplayPort
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 117,81
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Twardość powierzchni: 3H
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2173550
Nie zawiera: PVC/BFR,Rtęci,Arsenowy
HDCP: Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR,TCO
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 117,81
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Nie
Wbudowany USB hub: Tak
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2173550
Możliwość montażu na ścianie: Tak
Wyjście na słuchawki: Nie
Typ HD: Quad HD
Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
Certyfikaty zgodności: RoHS
Oś obrotu: Tak
Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
Regulowana wysokość (max): 15 cm
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
OSD: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Podstawa dołączona: Tak
Współczynnik kontrastu (typowy): 1500:1
Obrotowe: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 - 80%
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Częstotliwość odświeżania poziomego: 30 - 151 kHz
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 5000 m
Piórko dołączone: Nie
Regulacja pochylenia: Tak
Czas odpowiedzi (typowy): 8 ms
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
W zestawie pilot zdalnego sterowania: Nie
Wersja PAIA: GaBi version 1, 2024
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 800 x 600 (SVGA),1024 x 768 (XGA),1280 x 720 (HD 720),1600 x 900,1920 x 1080 (HD 1080),2560 x 1440,720 x 400,640 x 480 (VGA),1280 x 1024 (SXGA),1152 x 864 (XGA+)
Waga (z podstawą): 5,88 kg
Jasność wyświetlacza (typowa): 350 cd/m2
Wysokość urządzenia (z podstawą): 535,7 mm
Zarządzanie okablowaniem: Tak
Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): 93,03
Częstotliwość odświeżania pionowego: 48 - 100 Hz
Szerokość urządzenia (z podstawą): 612,5 mm
Czas odpowiedzi (szybkość): 5 ms
Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): 210
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Głębokość urządzenia (z podstawą): 192,2 mm
Szerokość ramki (góra): 7,88 mm
Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e): 8,61
Rozmiar obrazu (w poziomie): 59,7 cm
Kensington Lock: Tak
Szerokość ramki (bok): 7,88 mm
Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e): 92,19
Rozmiar obrazu (w pionie): 33,6 cm
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Szerokość ramki (dół): 1,3 cm
Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): 16,17
Technologia wyświetlacza: LCD
Ilość DisplayPort: 1
Ilość portów USB typu C downstream: 1
Ekran matowy: Tak
Typ podświetlacza: Edge LED
Ilość portów HDMI: 1
Liczba portów USB Typu-B (ilość): 1
Zakres kąta nachylenia: -5 - 21°
Obsługiwane tryby wideo: 1080p,720p,576p,480p
Pozycjonowanie na rynku: Biuro
Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu B
Głębokość (bez podstawy): 50 mm
Tryb wyłączenia: 0,3 W
AMD FreeSync: Nie
Wersja HDCP: 1.4
Wysokość (bez podstawy): 356,6 mm
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
NVIDIA G-SYNC: Nie
Klasa efektywności energetycznej (HDR): Niedostępny
Waga (bez podstawy): 4,28 kg
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,3 W
Wi-Fi: Nie
Zasilacz w zestawie: Nie
Szerokość (bez podstawy): 612,5 mm
HDMI: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 8,67 kg
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 19 kWh
Standard VESA: Tak
Ilość portów USB Typu A downstream: 3
Wersja DisplayPort: 1.4
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Kolor produktu: Czarny
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1167 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Pozycjonowanie na rynku: | Biuro |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Odłączana podstawa: | Tak |
| Przednia osłona: | Czarny |
| Kolor nóżek: | Srebrny |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,3 W |
| Pobór mocy: | 18,8 W |
| Typ zasilacza: | Wewnętrzny |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max): | 75 W |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 19 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 535,7 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 192,2 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 612,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 50 mm |
| Wysokość (bez podstawy): | 356,6 mm |
| Waga (bez podstawy): | 4,28 kg |
| Szerokość ramki (góra): | 7,88 mm |
| Waga (z podstawą): | 5,88 kg |
| Szerokość ramki (dół): | 1,3 cm |
| Szerokość ramki (bok): | 7,88 mm |
| Szerokość (bez podstawy): | 612,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 5000 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | 5000 - 12191 m |
| Wi-Fi: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| AMD FreeSync: | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 8,67 kg |
| Przewody: | Prąd przemienny,USB typu A na USB typu B,DisplayPort |
| Długość kabla DisplayPort: | 1,8 m |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Nie |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Piórko dołączone: | Nie |
| Typ pomiaru czasu reakcji: | GTG (Gray to Gray) |
| Obsługiwane tryby wideo: | 1080p,720p,576p,480p |
| Technologia wyświetlacza: | LCD |
| Rozmiar plamki: | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ podświetlacza: | Edge LED |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 151 kHz |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 800 x 600 (SVGA),1024 x 768 (XGA),1280 x 720 (HD 720),1600 x 900,1920 x 1080 (HD 1080),2560 x 1440,720 x 400,640 x 480 (VGA),1280 x 1024 (SXGA),1152 x 864 (XGA+) |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 px |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 100 Hz |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 8 ms |
| Typ HD: | Quad HD |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 350 cd/m2 |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1500:1 |
| Typ matrycy: | IPS |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 33,6 cm |
| Czas odpowiedzi (szybkość): | 5 ms |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 59,7 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Ekran matowy: | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 99% |
| Twardość powierzchni: | 3H |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR): | Nie |
| Gęstość pikseli: | 109 ppi |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Regulowana wysokość (max): | 15 cm |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Obrotowe: | Tak |
| OSD: | Tak |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Standard VESA: | Tak |
| Diody LED: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 21° |
| Kensington Lock: | Tak |
| Obracany: | -45 - 45° |
| Obsługa funkcji Plug & Play: | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem: | Tak |
| Oś obrotu: | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie: | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi: | -90 - 90° |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość): | 1 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wersja DisplayPort: | 1.4 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Wbudowany USB hub: | Tak |
| HDCP: | Tak |
| Wersja HDCP: | 1.4 |
| Rodzaj portuUSB upstream: | USB Typu B |
| Wersja USB hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wyjście na słuchawki: | Nie |
| Ilość portów USB Typu A downstream: | 3 |
| HDMI: | Tak |
| Ilość portów USB typu C downstream: | 1 |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 2173550 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR,TCO |
| Nie zawiera: | PVC/BFR,Rtęci,Arsenowy |
| Wersja PAIA: | GaBi version 1, 2024 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): | 210 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e): | 92,19 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e): | 8,61 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): | 93,03 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): | 16,17 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e): | 117,81 |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.