Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOASLD1600O0
Kod producenta: MB16AHV
Stan magazynowy: 7 szt.
Kod EAN: 4711387206492
Kolor obudowy: Ciemnoszary (Dark grey)
Informacje dodatkowe: HDCP 1.4, DisplayWidget, technologia Trace Free, 1/4" Tripod Socket
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: +15° / +35°
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: TUV Low Blue Light
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 358 x 225 x 10
Wielkość plamki: 0.179 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 262 K
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 0.92
Kontrast statyczny: 800 :1
Złącza zewn.: USB Type-C x2
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ZenScreen
Regulacja wysokości: Nie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 15.00 W
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Adapter MiniHDMI na HDMI, zasilacz, kabel USB-C, rękaw ZenScreen
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 951 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ZenScreen |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Wielkość plamki: | 0.179 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 800 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 262 K |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV Low Blue Light |
| Złącza zewn.: | USB Type-C x2 |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | +15° / +35° |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Pobór energii (podczas pracy): | 15.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Ciemnoszary (Dark grey) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Adapter MiniHDMI na HDMI, zasilacz, kabel USB-C, rękaw ZenScreen |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 358 x 225 x 10 |
| Waga z podstawą (kg): | 0.92 |
| Informacje dodatkowe: | HDCP 1.4, DisplayWidget, technologia Trace Free, 1/4" Tripod Socket |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.