Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD1600I0
Kod producenta: 90LM0703-B01170
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081160151
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 360 x 256 x 12
Wielkość plamki: 0.252 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 260 K
Waga z podstawą (kg): 1.65
Kontrast statyczny: 500 :1
Złącza zewn.: USB 3.0
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: ZenScreen
Pobór energii (podczas pracy): 7.00 W
Nasycenie kolorów: 45% (NTSC)
Kąt widzenia poziomy (H): 90.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 65.00 stopni
Jasność matrycy: 220 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 10.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1366 x 768
Typ matrycy: TN
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.00 W
Zgodność z technologią HDCP: Nie
Normy spełniane przez monitor: CE
Częstotliwość odchylania pionowego: 60 Hz
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 581 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ZenScreen |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Typ matrycy: | TN |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.252 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 10.000 ms |
| Jasność matrycy: | 220 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 500 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1366 x 768 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 260 K |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 65.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 90.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | CE |
| Złącza zewn.: | USB 3.0 |
| Zgodność z technologią HDCP: | Nie |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Nasycenie kolorów: | 45% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 7.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.00 W |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 360 x 256 x 12 |
| Waga z podstawą (kg): | 1.65 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.