Strona główna » Monitory » Monitor ASRock 27" Phantom Gaming Monitor PG27FFX2A IPS FHD 520Hz 2xHDMI DP HUB WiFi głośniki
Monitor ASRock 27" Phantom Gaming Monitor PG27FFX2A IPS FHD 520Hz 2xHDMI DP HUB WiFi głośniki
Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOARLD270120
Kod producenta: PG27FFX2A
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4710483947315
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Gwarancja producenta [mies.]: 36
Wyposażenie dodatkowe: Rękaw do kabli
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 15 ~ 577,16 | DP: 15 ~ 577,16
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 60 ~ 520 | DP: 60 ~ 520
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 520
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614 x 366 x 72
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Informacje dodatkowe: Pobór mocy: 36 W (maks.)
Normy spełniane przez monitor: AMD FreeSync Premium
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614 x 542 x 258
Wielkość plamki: 0.310 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 7.70
Waga bez podstawy (kg): 5.45
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Rodzina: Phantom Gaming
Regulacja wysokości: Tak - 100mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 68.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -20° / +20°
Nasycenie kolorów: 94% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Chwilowo niedostępny
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Rodzina:Phantom Gaming
Przekątna ekranu:27.00 cali
Format obrazu:16:9
Touch:Nie
Wielkość plamki:0.310 mm
Czas reakcji matrycy:1.000 ms
Jasność matrycy:400 cd/m2
Kontrast statyczny:1000 :1
Zakrzywiony ekran:Nie
Obsługa FreeSync:Tak
Wbudowane głośniki:2 x 2W
Montaż VESA:100 x 100
Nasycenie kolorów:94% (DCI-P3)
Wbudowany zasilacz:Tak
Kolor obudowy:Czarny (Black)
Waga z podstawą (kg):7.70
Waga bez podstawy (kg):5.45