Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MONAOCMON0152
Kod producenta: 24P3CV
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4038986140751
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Pozycjonowanie na rynku: Biuro
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Wyjście na słuchawki: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz
Oś obrotu: Tak
Standard VESA: Tak
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Liczba języków OSD: 16
Kolor produktu: Czarny
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
OSD: Tak
Wbudowane głośniki: Tak
Obrotowe: Tak
Regulacja wysokości: 15 cm,Tak
Ekran matowy: Tak
Języki menu ekranowego: Chińska uproszczona,Włoski,Fiński,Szwedzki,Chińska tradycyjna,Rosyjski,Angielski,Portugalski,Japońska,koreańska,Hiszpański,Niemiecki,Czeski,Holenderski,Francuska,Polski
Typ matrycy: IPS
Zakres kąta nachylenia: -5 - 35°
Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
Przekątna ekranu: 23,8"
Długość przekątnej ekranu (cm): 60,5 cm
Jasność wyświetlacza (typowa): 300 cd/m2
Wysokość opakowania: 519 mm
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 50000000:1
Głębokość opakowania: 162 mm
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Ostrzeżenia: Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
Waga wraz z opakowaniem: 8,31 kg
Technologia wyświetlacza: LED
Wbudowany pzełącznik KVM: Tak
Szerokość opakowania: 613 mm
Typ podświetlacza: W-LED
Maksymalne zasilanie USB: 65 W
Wersja DisplayPort: 1.2
Długość kabla HDMI: 1,8 m
Rodzaj portuUSB upstream: USB Type-C
Wersja HDMI: 1.4
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Ilość portów upstream: 1
Gęstość pikseli: 93 ppi
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 18 kWh
Moc wyjściowa (RMS): 2 W
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Klasa efektywności energetycznej (HDR): E
Rozmiar plamki: 0,2745 x 0,2745 mm
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
HDMI: Tak
Kształt ekranu: Płaski
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 18 kWh
Tworzywa wtórne z recyklingu: 85%
Ilość głośników: 2
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Ilość portów USB Typu A downstream: 4
Przewody: Prąd przemienny
Przednia osłona: Czarny
Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Odłączana podstawa: Tak
Obracany: -180 - 180°
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): EPEAT Silver
Wolne od Metali ciężkich: Hg (rtęć)
Długość kabla USB: 1,8 m
Wbudowana kamera/aparat: Nie
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 70000 h
Długość kabla DisplayPort: 1,8 m
Typ HD: Full HD
Typ zasilacza: Wewnętrzny
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Pobór mocy: 21 W
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Waga (z podstawą): 5,37 kg
Kompatybilność: VESA-P2
Rodzaj wykończenia zewnętrznego: Teksturowany
Kensington Lock: Tak
Szybkie ładowanie: Tak
Twardość powierzchni: 3H
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Zasilanie USB: Tak
Długość kabla zasilającego: 1,8 m
Wyjścia słuchawkowe: 1
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Materiał opakowania zdatny do odzysku: 100%
Ilość DisplayPort: 1
Nie zawiera: PVC/BFR
Wbudowany USB hub: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 960 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kompatybilność: | VESA-P2 |
| Wolne od Metali ciężkich: | Hg (rtęć) |
| Przednia osłona: | Czarny |
| Odłączana podstawa: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku: | Biuro |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 18 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | E |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: | 18 kWh |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Pobór mocy: | 21 W |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Typ zasilacza: | Wewnętrzny |
| Waga (z podstawą): | 5,37 kg |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Długość kabla USB: | 1,8 m |
| Waga wraz z opakowaniem: | 8,31 kg |
| Głębokość opakowania: | 162 mm |
| Wysokość opakowania: | 519 mm |
| Szerokość opakowania: | 613 mm |
| Długość kabla zasilającego: | 1,8 m |
| Długość kabla DisplayPort: | 1,8 m |
| Długość kabla HDMI: | 1,8 m |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Gęstość pikseli: | 93 ppi |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR): | Tak |
| Twardość powierzchni: | 3H |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Ekran matowy: | Tak |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny): | 50000000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 300 cd/m2 |
| Typ podświetlacza: | W-LED |
| Rozmiar plamki: | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ matrycy: | IPS |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 4 ms |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 60,5 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Typ HD: | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Moc wyjściowa (RMS): | 2 W |
| Ilość głośników: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Języki menu ekranowego: | Chińska uproszczona,Włoski,Fiński,Szwedzki,Chińska tradycyjna,Rosyjski,Angielski,Portugalski,Japońska,koreańska,Hiszpański,Niemiecki,Czeski,Holenderski,Francuska,Polski |
| Liczba języków OSD: | 16 |
| Standard VESA: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Obracany: | -180 - 180° |
| Obrotowe: | Tak |
| Oś obrotu: | Tak |
| Kensington Lock: | Tak |
| Regulacja wysokości: | 15 cm,Tak |
| OSD: | Tak |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 35° |
| Rodzaj portuUSB upstream: | USB Type-C |
| Wbudowany pzełącznik KVM: | Tak |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream: | 4 |
| Maksymalne zasilanie USB: | 65 W |
| Ilość portów upstream: | 1 |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wersja USB hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI: | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Wersja DisplayPort: | 1.2 |
| Wbudowany USB hub: | Tak |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego: | Teksturowany |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny): | 70000 h |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku: | 100% |
| Tworzywa wtórne z recyklingu: | 85% |
| Nie zawiera: | PVC/BFR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | EPEAT Silver |
| Ostrzeżenia: | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.