Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MONAOCMON0179
Kod producenta: 24B31H
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 4038986142199
AMD FreeSync: Nie
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
NVIDIA G-SYNC: Nie
Typ zasilacza: Zewnętrzny
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Standard VESA: Tak
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Kolor produktu: Czarny
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Wbudowane głośniki: Nie
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz
Regulacja wysokości: Nie
Współczynnik kontrastu (typowy): 1500:1
Typ matrycy: IPS
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Przekątna ekranu: 23,8"
Regulacja pochylenia: Tak
Zakres kąta nachylenia: -5 - 25°
Długość przekątnej ekranu (cm): 60,5 cm
Wysokość opakowania: 378 mm
Głębokość opakowania: 124 mm
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1962293
Waga wraz z opakowaniem: 4,12 kg
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1962293
Szerokość opakowania: 612 mm
Czas reakcji (MPRT): 1 ms
Wersja HDMI: 1.4
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
Kształt ekranu: Płaski
Klasa efektywności energetycznej (HDR): Niedostępny
Podświetlenie LED: Tak
HDMI: Tak
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Typ HD: Full HD
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Twardość powierzchni: 3H
Ekran dotykowy: Nie
Waga (z podstawą): 2,45 kg
Wbudowany USB hub: Nie
Wysokość urządzenia (z podstawą): 410 mm
Wyjście na słuchawki: Nie
Szerokość urządzenia (z podstawą): 542,4 mm
Jasność wyświetlacza (typowa): 300 cd/m2
Głębokość urządzenia (z podstawą): 185,9 mm
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 20000000:1
Kensington Lock: Tak
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Typ podświetlacza: W-LED
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Ilość portów HDMI: 1
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Pozycjonowanie na rynku: Dom
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 18 kWh
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 369 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Pozycjonowanie na rynku: | Dom |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Typ zasilacza: | Zewnętrzny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 18 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 410 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 542,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 185,9 mm |
| Waga (z podstawą): | 2,45 kg |
| AMD FreeSync: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 124 mm |
| Wysokość opakowania: | 378 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 4,12 kg |
| Szerokość opakowania: | 612 mm |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 300 cd/m2 |
| Typ HD: | Full HD |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1500:1 |
| Typ podświetlacza: | W-LED |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 60,5 cm |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Typ matrycy: | IPS |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny): | 20000000:1 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Twardość powierzchni: | 3H |
| Czas reakcji (MPRT): | 1 ms |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 25° |
| Kensington Lock: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Standard VESA: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Wbudowany USB hub: | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Wyjście na słuchawki: | Nie |
| HDMI: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1962293 |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.