Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MONAOCMON0114
Kod producenta: 22B2H/EU
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 4038986127165
Zasięg skanowania w poziomie: 30 - 83 kHz
AMD FreeSync: Nie
Wysokość (bez podstawy): 292,7 mm
Jasność wyświetlacza (typowa): 200 cd/m2
NVIDIA G-SYNC: Nie
Waga (bez podstawy): 2,1 kg
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 20000000:1
Standard VESA: Tak
Szerokość (bez podstawy): 492,8 mm
Kąt widzenia (poziomy): 178°
Kolor produktu: Czarny
Wysokość opakowania: 370 mm
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Certyfikaty: ISO
Podstawa dołączona: Tak
Głębokość opakowania: 120 mm
Rozmiar obrazu (w poziomie): 47,7 cm
Wbudowane głośniki: Nie
Ostrzeżenia: Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
Waga wraz z opakowaniem: 3,5 kg
Rozmiar obrazu (w pionie): 26,8 cm
Regulacja wysokości: Nie
Zasilacz w zestawie: Tak
Szerokość opakowania: 550 mm
Technologia wyświetlacza: LED
Format obrazu: 16:9,4:3
Pokrycie NTSC (typowe): 73%
Wersja HDMI: 1.4
Typ podświetlacza: W-LED
Typ matrycy: VA
HDMI: Tak
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Przekątna ekranu: 21,5"
Wejście audio: Nie
Rozmiar plamki: 0,2482 x 0,2482 mm
Obsługiwane tryby wideo: 1080p,768p,720p
Konstrukcja bezramkowa: Tak
Kształt ekranu: Płaski
Stojak dołączony: Tak
Klasa efektywności energetycznej (stara): B
Przewody: HDMI
Długość kabla HDMI: 1,8 m
Pokrycie Adobe RGB: 77%
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Głębia kolorów: 8 bit
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Pokrycie sRGB (typowe): 98%
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,3 W
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Typ ekranu: VA
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Długość przekątnej ekranu: 21,5"
Przednia osłona: Czarny
Roczne zużycie energii: 30 kWh
Typ HD: Full HD
Odłączana podstawa: Tak
Kolor nóżek: Czarny
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Wolne od Metali ciężkich: Hg (rtęć)
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Natywne proporcje obrazu: 16:9
Pobór mocy: 18 W
Adapter zewnętrznego zasilania: Tak
Materiał opakowania zdatny do odzysku: 100%
Waga (z podstawą): 2,1 kg
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Wbudowany USB hub: Nie
Wysokość urządzenia (z podstawą): 388,1 mm
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą): 492,8 mm
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Wyjście na słuchawki: Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą): 162,9 mm
Rodzaj opakowania: Pudełko
Opcja regulacji wysokości: Nie
Kensington Lock: Tak
Kolory wyświetlacza: 16.78 millionów kolorów
Liczba języków OSD: 16
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Powierzchnia wyświetlacza: Matowy
OSD: Tak
Wyjścia słuchawkowe: 1
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz
Możliwośc pochylenia: Tak
Port DVI: Nie
Współczynnik kontrastu (typowy): 3000:1
Języki menu ekranowego: Angielski,Portugalski,Fiński,SER,Chińska uproszczona,Włoski,Niemiecki,Czeski,Holenderski,Hiszpański,Chińska tradycyjna,Rosyjski,Japońska,koreańska,Francuska,Polski
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Zasięg skanowania (długość): 50 - 76 Hz
Ilość portów HDMI: 1
Zakres kąta nachylenia: -5 - 21,5°
Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1920 x 1080 (HD 1080),1280 x 768 (WXGA),1280 x 720 (HD 720)
Pozycjonowanie na rynku: Dom
Głębokość (bez podstawy): 36,2 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 371 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | ISO |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa: | Tak |
| Przednia osłona: | Czarny |
| Odłączana podstawa: | Tak |
| Kolor nóżek: | Czarny |
| Wolne od Metali ciężkich: | Hg (rtęć) |
| Pozycjonowanie na rynku: | Dom |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Adapter zewnętrznego zasilania: | Tak |
| Pobór mocy: | 18 W |
| Roczne zużycie energii: | 30 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,3 W |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 388,1 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 162,9 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 492,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 36,2 mm |
| Wysokość (bez podstawy): | 292,7 mm |
| Waga (z podstawą): | 2,1 kg |
| Szerokość (bez podstawy): | 492,8 mm |
| Waga (bez podstawy): | 2,1 kg |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| AMD FreeSync: | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem: | 3,5 kg |
| Długość kabla HDMI: | 1,8 m |
| Stojak dołączony: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 120 mm |
| Przewody: | HDMI |
| Szerokość opakowania: | 550 mm |
| Wysokość opakowania: | 370 mm |
| Przestrzeń barw RGB: | sRGB |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 1920 x 1080 (HD 1080),1280 x 768 (WXGA),1280 x 720 (HD 720) |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Format obrazu: | 16:9,4:3 |
| Powierzchnia wyświetlacza: | Matowy |
| Typ HD: | Full HD |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Kąt widzenia (poziomy): | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 200 cd/m2 |
| Natywne proporcje obrazu: | 16:9 |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 4 ms |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny): | 20000000:1 |
| Długość przekątnej ekranu: | 21,5" |
| Głębia kolorów: | 8 bit |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 98% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Pokrycie Adobe RGB: | 77% |
| Pokrycie NTSC (typowe): | 73% |
| Obsługiwane tryby wideo: | 1080p,768p,720p |
| Rozmiar plamki: | 0,2482 x 0,2482 mm |
| Zasięg skanowania w poziomie: | 30 - 83 kHz |
| Zasięg skanowania (długość): | 50 - 76 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 3000:1 |
| Typ podświetlacza: | W-LED |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 26,8 cm |
| Typ ekranu: | VA |
| Kolory wyświetlacza: | 16.78 millionów kolorów |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 47,7 cm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Kensington Lock: | Tak |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 21,5° |
| Liczba języków OSD: | 16 |
| Możliwośc pochylenia: | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Języki menu ekranowego: | Angielski,Portugalski,Fiński,SER,Chińska uproszczona,Włoski,Niemiecki,Czeski,Holenderski,Hiszpański,Chińska tradycyjna,Rosyjski,Japońska,koreańska,Francuska,Polski |
| Opcja regulacji wysokości: | Nie |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| OSD: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Wejście audio: | Nie |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Port DVI: | Nie |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Wbudowany USB hub: | Nie |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Klasa efektywności energetycznej (stara): | B |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku: | 100% |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Przekątna ekranu: | 21,5" |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Typ matrycy: | VA |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.