Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOAOLD340040
Kod producenta: CU34P2A
Stan magazynowy: 24 szt.
Kod EAN: 4038986118224
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 100 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 48 ~ 100
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 30 ~ 160
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI 1,8m, kabel DisplayPort 1,8m, Power Cable C13 1,8 m
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Typ matrycy: VA
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 808,34 x 367,45 x 110,14
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Częstotliwość odchylania poziomego: 48 ~ 100 Hz
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Normy spełniane przez monitor: RoHS
Częstotliwość odchylania pionowego: 30 ~ 160 KHz
Strona o towarze: https://eu.aoc.com/pl/monitors/cu34p2a
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 808,34 x 611,53 x 275,13
Producent: AOC
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Opis ogólny: AOC 34" CU34P2A 3440 x 1440 VA 100Hz
Wbudowany zasilacz: Tak
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Nazwa typu: Monitory LCD
Kontrast statyczny: 3000 :1
Informacje dodatkowe: Krzywizna ekranu: 1500R
Złącza zewn.: Kensington Lock
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Zakrzywiony ekran: Tak
Cechy: 2xHDMI DP
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Baza SCIP: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: Pro-Line
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -3,5° / +21,5°
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 55.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -180° / +180°
Nasycenie kolorów: 85% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 21:9
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1526 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | AOC |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Typ matrycy: | VA |
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Rodzina: | Pro-Line |
| Opis ogólny: | AOC 34" CU34P2A 3440 x 1440 VA 100Hz |
| Touch: | Nie |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Czas reakcji matrycy: | 1.0 ms |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Nasycenie kolorów: | 85% (NTSC) |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -3,5° / +21,5° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Pobór energii (podczas pracy): | 55.00 W |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 100 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 30 ~ 160 KHz |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 48 ~ 100 Hz |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -180° / +180° |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Dodatki multimedialne: | Głośniki stereo |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Informacje dodatkowe: | Zakrzywiony ekran 1500 mm |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI 1,8m, kabel DisplayPort 1,8m, Power Cable C13 1,8 m |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 808,34 x 611,53 x 275,13 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 808,34 x 367,45 x 110,14 |
| Strona o towarze: | https://eu.aoc.com/pl/monitors/cu34p2a |
| Cechy: | 2xHDMI DP |
| Baza SCIP: | Nie |
| Klasa energetyczna: | G |
| Rodzina: | Pro-Line |
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 100 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 30 ~ 160 KHz |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 48 ~ 100 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 85% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 55.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI 1,8m, kabel DisplayPort 1,8m, Power Cable C13 1,8 m |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 808,34 x 611,53 x 275,13 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 808,34 x 367,45 x 110,14 |
| Informacje dodatkowe: | Krzywizna ekranu: 1500R |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 30 ~ 160 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 48 ~ 100 |
| Normy spełniane przez monitor: | RoHS |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.