Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOAOLD270670
Kod producenta: 27B3HMA2
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4038986181549
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Częstotliwość odchylania pionowego: 48-100
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614.0 x 460.0 x 229.8
Wielkość plamki: 0.311 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 3.71
Waga bez podstawy (kg): 3.26
Kontrast dynamiczny: 20000000 :1
Kontrast statyczny: 4000 :1
Złącza zewn.: HDMI
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: Basic
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 23.00 W
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 100 Hz
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30-115
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48-100
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Typ matrycy: VA
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Touch: Nie
Gwarancja producenta: 36
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614.0 x 44.7 x 363.8
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częstotliwość odchylania poziomego: 30-115
Informacje dodatkowe: HDCP 1.4
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 537 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Basic |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 4000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 20000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 100 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 48-100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 30-115 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | HDMI |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 23.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 614.0 x 460.0 x 229.8 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 614.0 x 44.7 x 363.8 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.71 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.26 |
| Informacje dodatkowe: | HDCP 1.4 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48-100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30-115 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.