Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOAOLD240490
Kod producenta: X24P1
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4038986146241
Technologia podświetlania: WLED
Informacje dodatkowe: Blokada bezpieczeństwa Kensington
Rodzina: Pro-Line
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Cena SRP: (nie określona)
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -5° / +35°
Cena netto: 728.93
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Cechy: DP HDMI VGA DVI
Pobór energii (podczas pracy): 16.73 W
Baza SCIP: Nie
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -175° / +175°
Nasycenie kolorów: 77% (Adobe RGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 ~ 83
Format obrazu: 16:10
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 50 ~ 76
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +35°
Czas reakcji matrycy: 4.0 ms
Gwarancja producenta: 36
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1200
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 533,5 x 354,4 x 46,48
Wyposażenie dodatkowe: Kabel audio (1,8 m)
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częstotliwość odchylania poziomego: 30 ~ 83
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.32 W
Przekątna ekranu: 24.00 cali
Normy spełniane przez monitor: ISO 9241-307
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częstotliwość odchylania pionowego: 50 ~ 76
Strona producenta: http://www.aoc-europe.com
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 535,23 x 533,5 x 202,96
Strona o towarze: http://eu.aoc.com/pl/products/X24P1
Wbudowany zasilacz: Tak
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Waga z podstawą (kg): 5.50
Producent: AOC
Kontrast statyczny: 1000 :1
Opis ogólny: Monitor AOC 24" X24P1 DP HDMI VGA 4xUSB
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Zakrzywiony ekran: Nie
Nazwa typu: Monitory LCD
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1208 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Pro-Line |
| Cechy: | DP HDMI VGA DVI |
| Producent: | AOC |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Opis ogólny: | AOC 24" X24P1 1920 x 1200 IPS 60 Hz |
| Przekątna ekranu: | 24.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:10 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 4.0 ms |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1200 |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 60 Hz |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | Powersource: 100 - 240 V 50/60 Hz |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Pobór energii (podczas pracy): | 22.00 W |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Złącza zewn.: | USB 3.0 x 4 |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -5° / +35° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -175° / +175° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Waga z podstawą (kg): | 5.50 |
| Normy spełniane przez monitor: | Energy Star 7.0 |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI (1,8 m), Kabel Displayport (1,8 m), Power Cable C7 (1,8 m) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 533,5 x 535,23 x 202,96 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 533,5 x 354,4 x 46,48 |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Strona o towarze: | http://eu.aoc.com/pl/products/X24P1 |
| Producent: | AOC |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Opis ogólny: | Monitor AOC 24" X24P1 DP HDMI VGA 4xUSB |
| Przekątna ekranu: | 24.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:10 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 4.0 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1200 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 60 Hz |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | ISO 9241-307 |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -5° / +35° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -175° / +175° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Pobór energii (podczas pracy): | 16.73 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.32 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel audio (1,8 m) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 535,23 x 533,5 x 202,96 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 533,5 x 354,4 x 46,48 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.50 |
| Informacje dodatkowe: | Blokada bezpieczeństwa Kensington |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta: | http://www.aoc-europe.com |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Strona o towarze: | http://eu.aoc.com/pl/products/X24P1 |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 728.93 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Klasa energetyczna: | E |
| Rodzina: | Pro-Line |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 50 ~ 76 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 30 ~ 83 |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +35° |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 77% (Adobe RGB) |
| Klasa energetyczna: | E |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 50 ~ 76 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 ~ 83 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.