Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOAOLD2205K0
Kod producenta: 22B2AM
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4038986129688
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 75 Hz
Czas reakcji matrycy: 4.0 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI 1,5m, Power Cable C13 1,5m
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21°
Typ matrycy: VA
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 292,68 x 492,78 x 36,2
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Przekątna ekranu: 21.50 cali
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Producent: AOC
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 388,11 x 492,78 x 162,94
Opis ogólny: AOC 21,5" 22B2AM 1920 x 1080 VA 75 Hz
Wielkość plamki: 0.248 mm
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Nazwa typu: Monitory LCD
Wbudowany zasilacz: Nie
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Waga z podstawą (kg): 2.10
Cechy: VGA HDMI
Kontrast dynamiczny: 20000000 :1
Baza SCIP: Nie
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Audio Line In
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: Basic-Line
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -5° / +21°
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 18.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Nie
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 337 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -5° / +21° |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 18.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI 1,5m, Power Cable C13 1,5m |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 388,11 x 492,78 x 162,94 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Złącza zewn.: | Audio Line In |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 292,68 x 492,78 x 36,2 |
| Waga z podstawą (kg): | 2.10 |
| Rodzina: | Basic-Line |
| Przekątna ekranu: | 21.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.248 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 20000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Touch: | Nie |
| Przekątna ekranu: | 21.50 cali |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Producent: | AOC |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Czas reakcji matrycy: | 4.0 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Typ matrycy: | VA |
| Wielkość plamki: | 0.248 mm |
| Kontrast dynamiczny: | 20000000 :1 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Cechy: | VGA HDMI |
| Baza SCIP: | Nie |
| Klasa energetyczna: | E |
| Rodzina: | Basic-Line |
| Opis ogólny: | AOC 21,5" 22B2AM 1920 x 1080 VA 75 Hz |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Audio Line In |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21° |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 18.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI 1,5m, Power Cable C13 1,5m |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 388,11 x 492,78 x 162,94 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 292,68 x 492,78 x 36,2 |
| Waga z podstawą (kg): | 2.10 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.