Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMLEVKOPM239
Kod producenta: 30GA000LPB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 196804825434
Certyfikaty zgodności: RoHS
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Napęd optyczny: Nie
Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C: 1
Przewodowa sieć LAN: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Niedostępny
Wejście liniowe: Tak
Możliwość podłączenia myszy: Przewodowa
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Wyjście liniowe: Tak
Możliwość podłączenia klawiatury: Przewodowa
Głębokość produktu: 453,9 mm
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Szerokość produktu: 165 mm
Liczba portów USB 2.0: 2
Wydajne rdzenie: 8
Wysokość produktu: 446 mm
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Maksymalna moc turbo: 198 W
Waga produktu: 19 kg
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Podstawowa moc procesora: 165 W
Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Platinum
Całkowita pojemność dysków SSD: 1 TB
Typ dysku SSD: M.2
Obudowa: Tower
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Całkowita pojemność dysków: 1 TB
Kolor produktu: Czarny
Pojemność pamięci SSD: 1 TB
Pamięć RAM: 32 GB
Gniazda pamięci: DIMM x 8
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Układ pamięci: 2 x 16 GB
NVMe: Tak
Maksymalna pojemność pamięci: 512 GB
Nośniki: SSD
Objętość: 33 l
Obsługa kanałów pamięci: Czterokanałowy
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Ochrona hasłem: Tak
Zasilanie: 1000 W
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Rodzaj ochrony hasłem: Supervisor,Zasilanie włączone
Typ produktu: Stacja robocza
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro for Workstations
System dźwięku: Dźwięk wysokiej jakości
Wbudowane głośniki: Tak
Dołączony wyświetlacz: Nie
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 5
Wbudowana karta graficzna: Nie
Układ audio: Realtek ALC897-Q
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 - 12192 m
Klawiatura w zestawie: Tak
Prędkość zegara pamięci: 4800 MHz
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 - 90%
Typ procesora: Intel® Xeon W
Korekcja ECC: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 60 °C
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 2
Dedykowana karta graficzna: Nie
Ilość głośników: 1
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Liczba rdzeni procesora: 8
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold
Model procesora: w3-2435
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Taktowanie procesora: 3,1 GHz
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 3048 m
Liczba wątków: 16
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 35 °C
Producent procesora: Intel
Kensington Lock: Tak
Cache procesora: 22,5 MB
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Układ płyty głównej: Intel W790
Maksymalne taktowanie procesora: 4,5 GHz
Typ BIOS: UEFI
Wi-Fi: Nie
Dołączona myszka: Tak
Ostrzeżenia: Ostrzeżenie: Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku niewłaściwego użytkowania.,Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania.,Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z
Bluetooth: Nie
Przeznaczenie: Poziomy/Pionowy
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 9306 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,5 GHz |
| Taktowanie procesora: | 3,1 GHz |
| Model procesora: | w3-2435 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Typ procesora: | Intel® Xeon W |
| Producent procesora: | Intel |
| Wydajne rdzenie: | 8 |
| Maksymalna moc turbo: | 198 W |
| Podstawowa moc procesora: | 165 W |
| Cache procesora: | 22,5 MB |
| Liczba wątków: | 16 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Wbudowana karta graficzna: | Nie |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 512 GB |
| Gniazda pamięci: | DIMM x 8 |
| Pamięć RAM: | 32 GB |
| Układ pamięci: | 2 x 16 GB |
| Korekcja ECC: | Tak |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci: | 4800 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci: | Czterokanałowy |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kensington Lock: | Tak |
| Obudowa: | Tower |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Objętość: | 33 l |
| Przeznaczenie: | Poziomy/Pionowy |
| Zasilanie: | 1000 W |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS Platinum |
| Waga produktu: | 19 kg |
| Wysokość produktu: | 446 mm |
| Głębokość produktu: | 453,9 mm |
| Szerokość produktu: | 165 mm |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | 0 - 12192 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 10 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 10 - 90% |
| Wi-Fi: | Nie |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Rodzaj ochrony hasłem: | Supervisor,Zasilanie włączone |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Typ produktu: | Stacja robocza |
| Ilość głośników: | 1 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Typ BIOS: | UEFI |
| Układ płyty głównej: | Intel W790 |
| Układ audio: | Realtek ALC897-Q |
| System dźwięku: | Dźwięk wysokiej jakości |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Przewodowa |
| Możliwość podłączenia myszy: | Przewodowa |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro for Workstations |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| NVMe: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Pojemność pamięci SSD: | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C: | 1 |
| Wyjście liniowe: | Tak |
| Wejście liniowe: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Liczba portów USB 2.0: | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 5 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ostrzeżenia: | Ostrzeżenie: Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku niewłaściwego użytkowania.,Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania.,Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z wodą oraz przechowywać w suchym miejscu. |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.