Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KPASNCFV503R
Kod producenta: B5404CMA-Q51095X
Stan magazynowy: 20 szt.
Kod EAN: 4711387794746
Dodatki multimedialne: Wbudowany mikrofon
Pojemność baterii (Wh): 63.0
Czytnik linii papilarnych: Tak
Gwarancja producenta: 36
Czytnik kart: SmartCard
Warunki serwisowe: 3Y ON-SITE NBD
Kolor obudowy: Granatowy (Star Black)
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Pojemność dysku: 512 GB
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wymiary [G x S x W] (mm): 226,8 x 313,7 x 18,9 ~ 19,0
Klawiatura: Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego
Złącze HDMI: HDMI x1
Waga (kg): 1.460
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Informacje dodatkowe: EPEAT Gold, Energy star 8.0, FSC Recycled, REACH, RoHS
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ Ultra 5 processor 125H (18M Cache, up to 4.50 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W USB-C, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz
Wbudowane Audio: Dolby Atmos
Wbudowana kamera internetowa: Full HD1080p
Typ procesora: Intel Core Ultra 5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: Li-Ion 3 cell battery
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Seria / rodzina: ExpertBook B5
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1200 pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Przekątna ekranu: 14.00 cali
Porty USB: 4x : 2x 3.1 + 2x USB4/Thunderbolt™ 4
Port Wi-Fi: IEEE 802.11be
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth 5.4
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel Arc Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 14 / 18
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 1
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Military standard: MIL-STD-810H
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5313 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | ExpertBook B5 |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ Ultra 5 processor 125H (18M Cache, up to 4.50 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 14 / 18 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 14.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1200 pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel Arc Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Dolby Atmos |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11be |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x : 2x 3.1 + 2x USB4/Thunderbolt™ 4 |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Czytnik kart: | SmartCard |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Typ akumulatora / baterii: | Li-Ion 3 cell battery |
| Pojemność baterii (Wh): | 63.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 226,8 x 313,7 x 18,9 ~ 19,0 |
| Waga (kg): | 1.460 |
| Kolor obudowy: | Granatowy (Star Black) |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Warunki serwisowe: | 3Y ON-SITE NBD |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 65W USB-C, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz |
| Informacje dodatkowe: | EPEAT Gold, Energy star 8.0, FSC Recycled, REACH, RoHS |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.