Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBLEVNOTMBH1
Kod producenta: 83A1008HPB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 197532135239
Ostrzeżenia: Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,6 GHz
Kolor produktu: Czarny
NFC: Nie
Liczba portów USB 2.0: 1
NVMe: Tak
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 1
WWAN: Niezainstalowany
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Nazwa koloru: Business Black
Maksymalna pojemność pamięci: 16 GB
Ochrona hasłem: Tak
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Moc głośnika: 1,5 W
Ilość portów HDMI: 1
System dźwięku: Dźwięk Dolby
Jasność: 250 cd/m2
Szybkie ładowanie: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
Wersja HDMI: 1.4b
Typ produktu: Laptop
Zasilanie USB: Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Wbudowany mikrofon: Tak
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 7,5 h
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Paleta barw: 45%
Wbudowana karta graficzna: Tak
Maksymalna wysokość transportu: 3048 m
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Pojemność baterii: 38 Wh
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Zakres temperatur (przechowywanie): 5 - 43 °C
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Nośniki: SSD
Moc adaptera AC: 65 W
Typ matrycy: TN
Współczynnik kontrastu (typowy): 500:1
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Konfigurowalne niższe TDP: 12 W
Rodzaj pamięci: Zintegrowana + SO-DIMM
Wersja TPM: 2.0
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Typ anteny: 2x2
Przekątna ekranu: 15,6"
Ekran matowy: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Czytnik linii papilarnych: Nie
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Układ audio: Realtek ALC3287
Podświetlenie LED: Tak
Efektywne rdzenie: 4
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,4 GHz
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Generacja procesora: Intel® Core™ i5 13. generacji
Wydajne rdzenie: 4
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Typ HD: Full HD
Maksymalna moc turbo: 95 W
Dedykowana karta graficzna: Nie
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Podstawowa moc procesora: 45 W
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Ekran dotykowy: Nie
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Liczba rdzeni procesora: 8
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Typ przedniej kamery: HD
Model procesora: i5-13420H
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Przednia kamera: Tak
Producent procesora: Intel
Wersja Bluetooth: 5.2
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Cache procesora: 12 MB
Zakres wilgotności względnej: 8 - 95%
Klawiatura numeryczna: Tak
Układ płyty głównej: Intel SoC
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Klawiatura z podświetleniem: Nie
Bluetooth: Tak
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 6,4 h
Przewodowa sieć LAN: Tak
Kensington Lock: Tak
Ilość wbudowanych głośników: 2
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Łączność z siecią komórkową: Nie
Głębokość produktu: 235,8 mm
Maksymalne taktowanie procesora: 4,6 GHz
Typ dysku SSD: M.2
Szerokość produktu: 359,2 mm
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Napęd optyczny: Nie
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Wysokość produktu: 19,9 mm
Rozdzielczość aparatu - przód: 1280 x 720 px
Model wbudowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Pamięć RAM: 8 GB
Waga produktu: 1,67 kg
Piktogram(y) zagrożenia: GHS07: Substancje drażniące,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2988 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 1 |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Typ produktu: | Laptop |
| Nazwa koloru: | Business Black |
| Materiał obudowy: | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Moc adaptera AC: | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 19,9 mm |
| Waga produktu: | 1,67 kg |
| Szerokość produktu: | 359,2 mm |
| Głębokość produktu: | 235,8 mm |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Kensington Lock: | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 5 - 43 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 8 - 95% |
| Maksymalna wysokość transportu: | 3048 m |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| NFC: | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana + SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Podstawowa moc procesora: | 45 W |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Producent procesora: | Intel |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,4 GHz |
| Maksymalna moc turbo: | 95 W |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Konfigurowalne niższe TDP: | 12 W |
| Model procesora: | i5-13420H |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,6 GHz |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Bluetooth: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 500:1 |
| Typ matrycy: | TN |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Paleta barw: | 45% |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Ekran matowy: | Tak |
| Typ HD: | Full HD |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Moc głośnika: | 1,5 W |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Układ audio: | Realtek ALC3287 |
| System dźwięku: | Dźwięk Dolby |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4b |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Liczba portów USB 2.0: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Pojemność baterii: | 38 Wh |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: | 6,4 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 7,5 h |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Przednia kamera: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Nie |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1280 x 720 px |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS07: Substancje drażniące,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne |
| Ostrzeżenia: | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.