Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBLEVNOTMBOY
Kod producenta: 83HF0032PB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 198155963445
Klawiatura numeryczna: Tak
Waga produktu: 1,61 kg
Napęd optyczny: Nie
Klawiatura z podświetleniem: Nie
Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC)
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Graphics
Ilość wbudowanych głośników: 2
Kolor produktu: Czarny
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Łączność z siecią komórkową: Nie
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Typ dysku SSD: M.2
Układ pamięci: 1 x 16 GB
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Maksymalna pojemność pamięci: 32 GB
Ilość portów HDMI: 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Pamięć RAM: 16 GB
Jasność: 300 cd/m2
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Typ produktu: Laptop
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Wbudowany mikrofon: Tak
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 0,9 GHz,1,4 GHz
Wbudowana karta graficzna: Tak
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 5 GHz
Pojemność baterii: 47 Wh
Port ładowania USB typu C: Tak
Nośniki: SSD
NVMe: Tak
Typ procesora: Intel Core 5
Rozdzielczość aparatu - przód: 1280 x 720 px
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Nazwa koloru: Business black
Typ matrycy: IPS
Piktogram(y) zagrożenia: GHS07: Substancje drażniące,GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Wersja HDMI: 1.4b
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Ostrzeżenia: Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Przekątna ekranu: 15,6"
WWAN: Niezainstalowany
Prędkość zegara pamięci: 5200 MHz
Zakres temperatur (przechowywanie): 5 - 43 °C
Czytnik linii papilarnych: Nie
Moc głośnika: 1,5 W
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Moc adaptera AC: 65 W
Typ anteny: 2x2
Zasilanie USB: Tak
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Graphics
Podświetlenie LED: Tak
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Dedykowana karta graficzna: Nie
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Generacja procesora: Intel Core (Series 1)
Wersja TPM: 2.0
Liczba rdzeni procesora: 10
Typ HD: Full HD
Ekran matowy: Tak
Model procesora: 120U
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Liczba wątków: 12
Ekran dotykowy: Nie
Efektywne rdzenie: 8
Producent procesora: Intel
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,8 GHz
Cache procesora: 12 MB
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wydajne rdzenie: 2
Układ płyty głównej: Intel SoC
Wersja Bluetooth: 5.2
Maksymalna moc turbo: 55 W
Bluetooth: Tak
Podstawowa moc procesora: 15 W
Przewodowa sieć LAN: Tak
Zakres wilgotności względnej: 8 - 95%
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Typ przedniej kamery: HD
Głębokość produktu: 235,8 mm
Kensington Lock: Tak
Przednia kamera: Tak
Szerokość produktu: 359,2 mm
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Wysokość produktu: 18,3 mm
Maksymalne taktowanie procesora: 5 GHz
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2840 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci: | 5200 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 32 GB |
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Laptop |
| Materiał obudowy: | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Nazwa koloru: | Business Black |
| Moc adaptera AC: | 65 W |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Głębokość produktu: | 235,8 mm |
| Szerokość produktu: | 359,2 mm |
| Waga produktu: | 1,61 kg |
| Wysokość produktu: | 18,3 mm |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Kensington Lock: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Zakres wilgotności względnej: | 8 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 5 - 43 °C |
| Bluetooth: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 5 GHz |
| Generacja procesora: | Intel Core (Series 1) |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 0,9 GHz,1,4 GHz |
| Wydajne rdzenie: | 2 |
| Podstawowa moc procesora: | 15 W |
| Maksymalna moc turbo: | 55 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,8 GHz |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Liczba wątków: | 12 |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Typ procesora: | Intel Core 5 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 5 GHz |
| Model procesora: | 120U |
| Producent procesora: | Intel |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Typ HD: | Full HD |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Ekran matowy: | Tak |
| Typ matrycy: | IPS |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Moc głośnika: | 1,5 W |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| NVMe: | Tak |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Wersja HDMI: | 1.4b |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Pojemność baterii: | 47 Wh |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Przednia kamera: | Tak |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1280 x 720 px |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Nie |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS07: Substancje drażniące,GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia: | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.