Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBACENOT2052
Kod producenta: NX.B6SEP.004
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711474246264
Typ dysku SSD: M.2
Nośniki: SSD
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Pamięć RAM: 16 GB
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Port ładowania USB typu C: Tak
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 0,9 GHz,1,4 GHz
Rozdzielczość aparatu - przód: 1280 x 720 px
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Graphics
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 5 GHz
Napięcie ładowania USB: 5
Dedykowana karta graficzna: Nie
NVMe: Tak
Zasilanie USB: Tak
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Podświetlenie LED: Tak
Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: ComfyView
Liczba rdzeni procesora: 10
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Kolor podświetlenia klawiatury: Biały
Model procesora: 120U
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Liczba wątków: 12
Generacja procesora: Intel Core (Series 1)
Powierzchnia wyświetlacza: Matowy
Producent procesora: Intel
Typ HD: WUXGA
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Cache procesora: 12 MB
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Bluetooth: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Wersja TPM: 2.0
Przewodowa sieć LAN: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Zasilacz sieciowy: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Głębokość produktu: 261,1 mm
Wersja Bluetooth: 5.3
Efektywne rdzenie: 8
Szerokość produktu: 359,3 mm
Kensington Lock: Tak
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,8 GHz
Wysokość produktu: 22,9 mm
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Wydajne rdzenie: 2
Waga produktu: 1,74 kg
Maksymalne taktowanie procesora: 5 GHz
Maksymalna moc turbo: 55 W
Kolor produktu: Szary
Napęd optyczny: Nie
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Graphics
Podstawowa moc procesora: 15 W
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Wyjścia słuchawkowe: 1
Typ przedniej kamery: HD
Typ produktu: Laptop
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Przednia kamera: Tak
Wbudowany mikrofon: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Wbudowana karta graficzna: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Klawiatura numeryczna: Tak
Pojemność baterii: 53 Wh
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Tak
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Typ procesora: Intel Core 5
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 26 h
Typ matrycy: IPS
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Ilość portów USB4 Gen 3x2: 2
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Ilość wbudowanych głośników: 2
Przekątna ekranu: 16"
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Łączność z siecią komórkową: Nie
Czytnik linii papilarnych: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3263 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Typ produktu: | Laptop |
| Kolor produktu: | Szary |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Napięcie ładowania USB: | 5 |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Wysokość produktu: | 22,9 mm |
| Waga produktu: | 1,74 kg |
| Głębokość produktu: | 261,1 mm |
| Szerokość produktu: | 359,3 mm |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Kensington Lock: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Przekątna ekranu: | 16" |
| Powierzchnia wyświetlacza: | Matowy |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: | ComfyView |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2: | 2 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4: | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Pojemność baterii: | 53 Wh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: | 26 h |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Przednia kamera: | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 0,9 GHz,1,4 GHz |
| Wydajne rdzenie: | 2 |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Generacja procesora: | Intel Core (Series 1) |
| Maksymalna moc turbo: | 55 W |
| Podstawowa moc procesora: | 15 W |
| Typ procesora: | Intel Core 5 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 5 GHz |
| Liczba wątków: | 12 |
| Model procesora: | 120U |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Producent procesora: | Intel |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,8 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 5 GHz |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Typ matrycy: | IPS |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Typ HD: | WUXGA |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1280 x 720 px |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Biały |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.