Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBLEVNOTMBLU
Kod producenta: 21KC0055PB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 197530394614
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
System dźwięku: Dolby Atmos
Typ produktu: Laptop
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Tak
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Wersja HDMI: 2.1
Wbudowany mikrofon: Tak
Ilość portów Thunderbolt 4: 2
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Wbudowana karta graficzna: Tak
Certyfikaty zgodności: RoHS
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Rozdzielczość aparatu - przód: 1920 x 1080 px
Paleta barw: 100%
Pojemność baterii: 57 Wh
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Piktogram(y) zagrożenia: GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS07: Substancje drażniące
Język systemu operacyjnego: Polski,Angielski
Dołączone oprogramowanie: Intel Connectivity Performance Suite
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Ostrzeżenia: Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.
Producent karty WLAN: Intel
Typ procesora: Intel Core Ultra 7
Kamera na podczerwień (IR): Tak
Nośniki: SSD
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6E AX211
Typ matrycy: IPS
Wersja TPM: 2.0
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Kontroler WWAN: Quectel EM160R-GL
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Rodzaj pamięci: Zintegrowana
Ekran matowy: Tak
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Zakres temperatur (przechowywanie): 5 - 43 °C
Przekątna ekranu: 14"
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Czytnik linii papilarnych: Tak
Efektywne rdzenie: 8
Układ audio: Realtek ALC3306
Obsługa typów danych AI na NPU: FP32,FP16,Int8
Moc adaptera AC: 65 W
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,8 GHz
Prędkość zegara pamięci: 6400 MHz
Standardy 4G: LTE
Typ anteny: 2x2
Wydajne rdzenie: 2
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
NFC: Nie
Podświetlenie LED: Tak
Maksymalna moc turbo: 57 W
Dedykowana karta graficzna: Nie
WWAN: Zainstalowane
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Podstawowa moc procesora: 15 W
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Funkcja USB Sleep-and-Charge: Tak
Generacja procesora: Intel Core Ultra (Seria 1)
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Liczba rdzeni procesora: 12
Porty USB Sleep-and-Charge: 1
Typ HD: WUXGA
Typ przedniej kamery: Full HD
Model procesora: 155U
Klawiatura odporna na ciecz: Tak
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Przednia kamera: Tak
Liczba wątków: 14
Czytnik Smart card: Nie
Ekran dotykowy: Nie
Urządzenie wskazujące: ThinkPad UltraNav
Producent procesora: Intel
Obsługa rzadkości: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Klawiatura numeryczna: Nie
Cache procesora: 12 MB
Maksymalna częstotliwość NPU: 1,4 GHz
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Układ płyty głównej: Intel SoC
Obsługa efektów Windows Studio: Tak
Wersja Bluetooth: 5.3
Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: Windows ML,OpenVINO,ONNX RT,DirectML
Zakres wilgotności względnej: 8 - 95%
Ilość wbudowanych głośników: 2
Bluetooth: Tak
Moc głośnika: 2 W
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Łączność z siecią komórkową: Tak
Przewodowa sieć LAN: Nie
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Intel AI Boost
Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
Typ dysku SSD: M.2
Głębokość produktu: 214,8 mm
Szybkie ładowanie: Tak
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Szerokość produktu: 312,8 mm
Zasilanie USB: Tak
Kensington Lock: Tak
Pamięć RAM: 16 GB
Wysokość produktu: 15 mm
Windows Hello: Tak
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Typ pamięci RAM: LPDDR5x-SDRAM
Waga produktu: 1,09 kg
Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: 2
Maksymalne taktowanie procesora: 4,8 GHz
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Materiał obudowy: Aluminium, Włókno węglowe
Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 2,1 GHz
Napęd optyczny: Nie
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 1,7 GHz,1,2 GHz
Kolor produktu: Czarny
Generacja sieci mobilnej: 4G
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Graphics
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,8 GHz
Maksymalna pojemność pamięci: 16 GB
Maksymalna wysokość transportu: 3048 m
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
NVMe: Tak
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Rozdzielczość przedniej kamery: 1920 x 1080 px
Ilość portów HDMI: 1
Nazwa koloru: Black, Paint
Jasność: 400 cd/m2
Ochrona hasłem: Tak
Certyfikaty: MIL-STD-810H military test passed
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 10199 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 6400 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5x-SDRAM |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana |
| Nazwa koloru: | Black, Paint |
| Materiał obudowy: | Aluminium, Włókno węglowe |
| Typ produktu: | Laptop |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Moc adaptera AC: | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 15 mm |
| Waga produktu: | 1,09 kg |
| Szerokość produktu: | 312,8 mm |
| Głębokość produktu: | 214,8 mm |
| Windows Hello: | Tak |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Czytnik Smart card: | Nie |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Kensington Lock: | Tak |
| Maksymalna wysokość transportu: | 3048 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 5 - 43 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 8 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,8 GHz |
| Liczba wątków: | 14 |
| Dołączone oprogramowanie: | Intel Connectivity Performance Suite |
| Certyfikaty: | MIL-STD-810H military test passed |
| Wydajne rdzenie: | 2 |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,8 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 1,7 GHz,1,2 GHz |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 2,1 GHz |
| Generacja procesora: | Intel Core Ultra (Seria 1) |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,8 GHz |
| Podstawowa moc procesora: | 15 W |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej: | 700 MHz |
| Maksymalna moc turbo: | 57 W |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: | 2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 12 |
| Producent procesora: | Intel |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Model procesora: | 155U |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| WWAN: | Zainstalowane |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Standardy 4G: | LTE |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| NFC: | Nie |
| Kontroler WWAN: | Quectel EM160R-GL |
| Łączność z siecią komórkową: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Nie |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Ekran matowy: | Tak |
| Przestrzeń barw RGB: | sRGB |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Paleta barw: | 100% |
| Typ matrycy: | IPS |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Jasność: | 400 cd/m2 |
| Typ HD: | WUXGA |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Układ audio: | Realtek ALC3306 |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Język systemu operacyjnego: | Polski,Angielski |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Nośniki: | SSD |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge: | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge: | Tak |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4: | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4: | 2 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Pojemność baterii: | 57 Wh |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera na podczerwień (IR): | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 1920 x 1080 px |
| Typ przedniej kamery: | Full HD |
| Przednia kamera: | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | ThinkPad UltraNav |
| Maksymalna częstotliwość NPU: | 1,4 GHz |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: | Windows ML,OpenVINO,ONNX RT,DirectML |
| Obsługa rzadkości: | Tak |
| Obsługa efektów Windows Studio: | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Obsługa typów danych AI na NPU: | FP32,FP16,Int8 |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1920 x 1080 px |
| Ostrzeżenia: | Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS07: Substancje drażniące |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.