Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KOMLEVALL1050
Kod producenta: 12SD0022PB
Stan magazynowy: 9 szt.
Kod EAN: 197530795176
Możliwość podłączenia myszy: Bezprzewodowy
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 - 12192 m
Wbudowane głośniki: Tak
Możliwość podłączenia klawiatury: Bezprzewodowy
Ilość portów HDMI: 2
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 - 90%
Wbudowany mikrofon: Tak
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 60 °C
Wbudowana karta graficzna: Tak
Efektywne rdzenie: 4
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Klawiatura w zestawie: Tak
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,4 GHz
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Typ anteny: 2x2
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Wydajne rdzenie: 4
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Ilość głośników: 2
Typ matrycy: IPS
Maksymalna moc turbo: 115 W
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Rodzaj pamięci: DIMM/SO-DIMM
Podstawowa moc procesora: 45 W
Nośniki: SSD
Generacja procesora: Intel® Core™ i5 13. generacji
Przekątna ekranu: 23,8"
Typ dysku SSD: M.2
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR,EPEAT Silver
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Układ audio: Realtek ALC233-CG
Typ HD: Full HD
Pamięć RAM: 16 GB
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Prędkość zegara pamięci: 5200 MHz
Ekran dotykowy: Tak
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Język klawiatury: US International
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,6 GHz
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
NVMe: Tak
Dedykowana karta graficzna: Nie
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Nazwa koloru: Luna Grey
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Wersja Bluetooth: 5.2
Producent głośników: Harman Kardon
Liczba rdzeni procesora: 8
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Zakres kąta nachylenia: -5 - 15°
Model procesora: i5-13420H
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 3048 m
Wysokość opakowania: 553 mm
Liczba wątków: 12
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Głębokość opakowania: 229 mm
Producent procesora: Intel
Waga (z podstawą): 6 kg
Waga wraz z opakowaniem: 9,55 kg
Cache procesora: 12 MB
Szerokość opakowania: 670 mm
Układ płyty głównej: Intel SoC
Wysokość urządzenia (z podstawą): 431 mm
System dźwięku: HD
Wi-Fi: Tak
Szerokość urządzenia (z podstawą): 540 mm
Wersja HDMI: 1.4/2.1
Bluetooth: Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą): 192 mm
Suma megapikseli: 5 MP
Przewodowa sieć LAN: Tak
Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 1
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Kolor produktu: Szary
Typ slotów pamięci: SO-DIMM
Paleta barw: 99%
Gniazda pamięci: 2
Obsługiwana moc adaptera AC: 135 W
Maksymalne taktowanie procesora: 4,6 GHz
Język systemu operacyjnego: Polski,Angielski
Układ pamięci: 1 x 16 GB
Regulacja pochylenia: Tak
Dołączona myszka: Tak
Producent karty WLAN: Intel
Maksymalna pojemność pamięci: 32 GB
Hasło BIOS: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Moc wyjściowa (RMS): 6 W
Jasność: 250 cd/m2
Wersja TPM: 2.0
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
Typ produktu: All-in-One PC
Ekran matowy: Tak
Liczba portów USB 2.0: 2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4679 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Liczba wątków: | 12 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,6 GHz |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Podstawowa moc procesora: | 45 W |
| Maksymalna moc turbo: | 115 W |
| Model procesora: | i5-13420H |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Producent procesora: | Intel |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 32 GB |
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Gniazda pamięci: | 2 |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Rodzaj pamięci: | DIMM/SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci: | 5200 MHz |
| Typ slotów pamięci: | SO-DIMM |
| Kolor produktu: | Szary |
| Nazwa koloru: | Luna Grey |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 135 W |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50/60 Hz |
| Waga wraz z opakowaniem: | 9,55 kg |
| Szerokość opakowania: | 670 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 192 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 431 mm |
| Głębokość opakowania: | 229 mm |
| Wysokość opakowania: | 553 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 540 mm |
| Waga (z podstawą): | 6 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3048 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | 0 - 12192 m |
| Bluetooth: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Tak |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Typ produktu: | All-in-One PC |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Hasło BIOS: | Tak |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Bezprzewodowy |
| Możliwość podłączenia myszy: | Bezprzewodowy |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Język klawiatury: | US International |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Typ HD: | Full HD |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 15° |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Typ matrycy: | IPS |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Przestrzeń barw RGB: | sRGB |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Ekran matowy: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Paleta barw: | 99% |
| Układ audio: | Realtek ALC233-CG |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| System dźwięku: | HD |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Ilość głośników: | 2 |
| Producent głośników: | Harman Kardon |
| Moc wyjściowa (RMS): | 6 W |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Język systemu operacyjnego: | Polski,Angielski |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| NVMe: | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Liczba portów USB 2.0: | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4/2.1 |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Suma megapikseli: | 5 MP |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR,EPEAT Silver |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.