Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMLEVKOPM295
Kod producenta: 12TA0000PB_16
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5901443353997
Wersja TPM: 2.0
Korekcja ECC: Nie
Ilość głośników: 1
Możliwość podłączenia myszy: Przewodowa
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Generacja procesora: AMD Ryzen 8000 Series
Możliwość podłączenia klawiatury: Przewodowa
Typ zintegrowanej karty graficznej: AMD Radeon
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ErP,TCO,ENERGY STAR,GREENGUARD,EPEAT Silver
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Dedykowana karta graficzna: Nie
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Rozmiar dysku SSD M.2: 2280 (22 x 80 mm)
Typ pamięci procesora: L3
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 3048 m
Typ dysku SSD: M.2
Liczba rdzeni procesora: 4
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Całkowita pojemność dysków: 256 GB
Model procesora: 8300G
Kensington Lock: Tak
Napięcie wejściowe zasilacza: 100 - 240 V
Taktowanie procesora: 3,4 GHz
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Pamięć RAM: 16 GB
Liczba wątków: 8
Maksymalne taktowanie procesora: 4,9 GHz
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Producent procesora: AMD
Dołączona myszka: Tak
Napęd optyczny: DVD±RW
Producent wbudowanego procesora graficznego: AMD
Cache procesora: 8 MB
Model wbudowanej karty graficznej: AMD Radeon 740M
NVMe: Tak
Układ płyty głównej: AMD PRO 665
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Objętość: 8,2 l
Wi-Fi: Nie
Wyjście liniowe: Tak
Nazwa koloru: Black
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Gniazdo kart M.2 (bezprzewodowe): 1
Przewodowa sieć LAN: Tak
Liczba portów USB 2.0: 4
Gniazdo kart M.2 (pamięć): 2
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Ilość DisplayPort: 2
Wysokość opakowania: 530 mm
Głębokość produktu: 297,7 mm
Mikrofon: Tak
Głębokość opakowania: 395 mm
Szerokość produktu: 92,5 mm
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 7,5 kg
Wysokość produktu: 339,5 mm
Ilość portów HDMI: 1
Szerokość opakowania: 195 mm
Waga produktu: 4,6 kg
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 4
Ochrona hasłem: Tak
Obudowa: SFF
Rodzaj ochrony hasłem: Zasilanie włączone,HDD,Supervisor
Ilość zatok 3.5": 1
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Bez ECC: Tak
Kolor produktu: Czarny
Całkowita pojemność dysków SSD: 256 GB
Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x): 1
Gniazda pamięci: DIMM x 2
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Wersja DisplayPort: 1.4a
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Częstotliwość wejściowa zasilania: 50/60 Hz
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Nośniki: SSD
System dźwięku: Dźwięk wysokiej jakości
Zasilanie: 180 W
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Wersja HDMI: 2.1
Typ produktu: PC
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Język systemu operacyjnego: Angielski,Polski
Wbudowane głośniki: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 - 12192 m
Wbudowana karta graficzna: Tak
Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x): 1
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 - 90%
Klawiatura w zestawie: Tak
Certyfikaty zgodności: RoHS
Dołączony wyświetlacz: Nie
Typ procesora: AMD Ryzen™ 3
Obsługiwane karty pamięci: SDHC,SDXC,SD
Układ audio: Realtek ALC623-CG
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 60 °C
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2778 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor produktu: | Czarny |
| Nazwa koloru: | Black |
| Objętość: | 8,2 l |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Obudowa: | SFF |
| Ilość zatok 3.5": | 1 |
| Napięcie wejściowe zasilacza: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa zasilania: | 50/60 Hz |
| Zasilanie: | 180 W |
| Waga produktu: | 4,6 kg |
| Głębokość opakowania: | 395 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 7,5 kg |
| Wysokość opakowania: | 530 mm |
| Szerokość opakowania: | 195 mm |
| Głębokość produktu: | 297,7 mm |
| Wysokość produktu: | 339,5 mm |
| Szerokość produktu: | 92,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | 0 - 12192 m |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi: | Nie |
| Rodzaj ochrony hasłem: | Zasilanie włączone,HDD,Supervisor |
| Układ płyty głównej: | AMD PRO 665 |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| System dźwięku: | Dźwięk wysokiej jakości |
| Układ audio: | Realtek ALC623-CG |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Kensington Lock: | Tak |
| Gniazda pamięci: | DIMM x 2 |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Korekcja ECC: | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Bez ECC: | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | AMD Radeon |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | AMD |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | AMD Radeon 740M |
| Model procesora: | 8300G |
| Cache procesora: | 8 MB |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Producent procesora: | AMD |
| Typ procesora: | AMD Ryzen™ 3 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,9 GHz |
| Generacja procesora: | AMD Ryzen 8000 Series |
| Liczba wątków: | 8 |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Taktowanie procesora: | 3,4 GHz |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Typ produktu: | PC |
| Ilość głośników: | 1 |
| Możliwość podłączenia myszy: | Przewodowa |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Przewodowa |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x): | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x): | 1 |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Język systemu operacyjnego: | Angielski,Polski |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS |
| Napęd optyczny: | DVD±RW |
| Rozmiar dysku SSD M.2: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Obsługiwane karty pamięci: | SDHC,SDXC,SD |
| Całkowita pojemność dysków: | 256 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| NVMe: | Tak |
| Nośniki: | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 4 |
| Ilość DisplayPort: | 2 |
| Wersja DisplayPort: | 1.4a |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Gniazdo kart M.2 (pamięć): | 2 |
| Gniazdo kart M.2 (bezprzewodowe): | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Mikrofon: | Tak |
| Wyjście liniowe: | Tak |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ErP,TCO,ENERGY STAR,GREENGUARD,EPEAT Silver |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.