Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOBLEVNOTMBPM
Kod producenta: 21MW000UPB
Stan magazynowy: 22 szt.
Kod EAN: 198154438623
Przednia kamera: Tak
Liczba wątków: 16
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Producent procesora: AMD
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Klawiatura numeryczna: Tak
Cache procesora: 16 MB
Wersja Bluetooth: 5.3
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Układ płyty głównej: AMD SoC
Zakres wilgotności względnej: 8 - 95%
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 7,23 h
Bluetooth: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Ilość portów USB4 Gen 3x2: 1
Przewodowa sieć LAN: Tak
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
Ilość wbudowanych głośników: 2
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Port ładowania USB typu C: Tak
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Łączność z siecią komórkową: Nie
Głębokość produktu: 253,5 mm
Rozdzielczość aparatu - przód: 1920 x 1080 px
Kensington Lock: Tak
WWAN: Niezainstalowany
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Typ dysku SSD: M.2
Szerokość produktu: 356 mm
Funkcja USB Sleep-and-Charge: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 4,75 GHz
Całkowita pojemność dysków: 1 TB
Wysokość produktu: 17,5 mm
Porty USB Sleep-and-Charge: 1
Napęd optyczny: Nie
Pamięć RAM: 16 GB
Waga produktu: 1,7 kg
Klawiatura odporna na ciecz: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: AMD Radeon 680M
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Aluminium, Poliwęglan (PC)
Moc głośnika: 2 W
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Producent wbudowanego procesora graficznego: AMD
Kolor produktu: Szary
Czas szybkiego ładowania (50%): 30 min
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
NVMe: Tak
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Szybkie ładowanie: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Nazwa koloru: Arctic grey
Układ pamięci: 1 x 16 GB
Zasilanie USB: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Ochrona hasłem: Tak
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Windows Hello: Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 1 TB
System dźwięku: Dźwięk Dolby
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 12,5 h
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Wersja HDMI: 2.1
Jasność: 300 cd/m2
Pojemność pamięci SSD: 1 TB
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Typ produktu: Laptop
Maksymalna wysokość transportu: 3048 m
Paleta barw: 45%
Wbudowany mikrofon: Tak
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Język systemu operacyjnego: Polski
Wbudowana karta graficzna: Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Nośniki: SSD
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Pojemność baterii: 45 Wh
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): 5 - 43 °C
Dołączone oprogramowanie: Office Trial
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Moc adaptera AC: 65 W
Typ procesora: AMD Ryzen™ 7
Obsługiwane karty pamięci: SD
Układ audio: Realtek ALC3287
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Typ matrycy: IPS
Kamera na podczerwień (IR): Tak
Prędkość zegara pamięci: 4800 MHz
Typ anteny: 2x2
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Wersja TPM: 2.0
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Podświetlenie LED: Tak
Przekątna ekranu: 16"
Ekran matowy: Tak
Typ zintegrowanej karty graficznej: AMD Radeon
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Czytnik linii papilarnych: Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
Dedykowana karta graficzna: Nie
Generacja procesora: AMD Ryzen 7000 Series
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Typ pamięci procesora: L3
Rozmiar dysku SSD M.2: 2242 (22 x 42 mm)
Liczba rdzeni procesora: 8
Typ HD: WUXGA
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Model procesora: 7735HS
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Typ przedniej kamery: Full HD
Taktowanie procesora: 3,2 GHz
Ekran dotykowy: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5159 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Kolor produktu: | Szary |
| Typ produktu: | Laptop |
| Materiał obudowy: | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Aluminium, Poliwęglan (PC) |
| Nazwa koloru: | Arctic Grey |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Moc adaptera AC: | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50/60 Hz |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Waga produktu: | 1,7 kg |
| Głębokość produktu: | 253,5 mm |
| Szerokość produktu: | 356 mm |
| Wysokość produktu: | 17,5 mm |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Kensington Lock: | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Windows Hello: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 8 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 5 - 43 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Maksymalna wysokość transportu: | 3048 m |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Bluetooth: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Prędkość zegara pamięci: | 4800 MHz |
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | AMD |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | AMD Radeon |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej: | AMD Radeon 680M |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Generacja procesora: | AMD Ryzen 7000 Series |
| Cache procesora: | 16 MB |
| Dołączone oprogramowanie: | Office Trial |
| Liczba wątków: | 16 |
| Taktowanie procesora: | 3,2 GHz |
| Model procesora: | 7735HS |
| Typ procesora: | AMD Ryzen™ 7 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,75 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Producent procesora: | AMD |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Układ płyty głównej: | AMD SoC |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 16" |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Typ HD: | WUXGA |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Paleta barw: | 45% |
| Typ matrycy: | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Ekran matowy: | Tak |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| System dźwięku: | Dźwięk Dolby |
| Układ audio: | Realtek ALC3287 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Język systemu operacyjnego: | Polski |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 1 TB |
| Pojemność pamięci SSD: | 1 TB |
| NVMe: | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Nośniki: | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci: | SD |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Rozmiar dysku SSD M.2: | 2242 (22 x 42 mm) |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge: | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge: | 1 |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2: | 1 |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: | 7,23 h |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii: | 45 Wh |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 12,5 h |
| Czas szybkiego ładowania (50%): | 30 min |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Przednia kamera: | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1920 x 1080 px |
| Typ przedniej kamery: | Full HD |
| Kamera na podczerwień (IR): | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.