Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBLEVNOTMBPZ
Kod producenta: 21KH00TCPB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 198154438609
Generacja procesora: Intel® Core™ i5 13. generacji
Maksymalna moc turbo: 95 W
Dedykowana karta graficzna: Nie
Podstawowa moc procesora: 45 W
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Typ HD: WUXGA
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Liczba rdzeni procesora: 8
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Typ przedniej kamery: Full HD
Model procesora: i5-13420H
Ekran dotykowy: Nie
Przednia kamera: Tak
Liczba wątków: 12
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Producent procesora: Intel
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11b,802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac)
Klawiatura numeryczna: Tak
Cache procesora: 12 MB
Obsługiwana moc adaptera AC: 100 W
Wersja Bluetooth: 5.2
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Układ płyty głównej: Intel SoC
Rozdzielczość aparatu - przód: 1920 x 1080 px
Zakres wilgotności względnej: 8 - 95%
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 13,48 h
Bluetooth: Tak
Funkcja USB Sleep-and-Charge: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Ilość wbudowanych głośników: 2
Przewodowa sieć LAN: Tak
Porty USB Sleep-and-Charge: 1
Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
Łączność z siecią komórkową: Nie
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Klawiatura odporna na ciecz: Tak
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Typ dysku SSD: M.2
Głębokość produktu: 253,5 mm
Moc głośnika: 2 W
Kensington Lock: Tak
Czas szybkiego ładowania (50%): 30 min
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Szerokość produktu: 356 mm
Szybkie ładowanie: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 4,6 GHz
Pamięć RAM: 16 GB
Wysokość produktu: 17,5 mm
Zasilanie USB: Tak
Napęd optyczny: Nie
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Waga produktu: 1,7 kg
Windows Hello: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Aluminium, Poliwęglan (PC)
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 17,72 h
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,6 GHz
Kolor produktu: Szary
Maksymalna wysokość transportu: 3048 m
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
NVMe: Tak
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Ilość portów HDMI: 1
Nazwa koloru: Arctic grey
Układ pamięci: 1 x 16 GB
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Ochrona hasłem: Tak
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Ilość portów Thunderbolt 4: 1
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Tak
System dźwięku: Dźwięk Dolby
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Certyfikaty zgodności: RoHS
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Wersja HDMI: 2.1
Jasność: 300 cd/m2
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Certyfikaty: FSC certified package ErP Lot 6 ErP Lot 26 TCO Certified 9.0 TÜV Rheinland® Low Blue Light MIL-STD-810H
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Paleta barw: 45%
Typ produktu: Laptop
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Język systemu operacyjnego: Polski
Wbudowany mikrofon: Tak
Obsługiwane karty pamięci: SD
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Wbudowana karta graficzna: Tak
Kamera na podczerwień (IR): Tak
Nośniki: SSD
Zakres temperatur (przechowywanie): 5 - 43 °C
Pojemność baterii: 71 Wh
Wersja TPM: 2.0
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Moc adaptera AC: 100 W
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Ekran matowy: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Typ matrycy: IPS
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Układ audio: Realtek ALC3287
Typ anteny: 2x2
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Efektywne rdzenie: 4
Prędkość zegara pamięci: 5200 MHz
Podświetlenie LED: Tak
Przekątna ekranu: 16"
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,4 GHz
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Czytnik linii papilarnych: Tak
Wydajne rdzenie: 4
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4040 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Wysokość produktu: | 17,5 mm |
| Szerokość produktu: | 356 mm |
| Waga produktu: | 1,7 kg |
| Głębokość produktu: | 253,5 mm |
| Maksymalna wysokość transportu: | 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej: | 8 - 95% |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 5 - 43 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Windows Hello: | Tak |
| Kensington Lock: | Tak |
| Typ matrycy: | IPS |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Paleta barw: | 45% |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Ekran matowy: | Tak |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50/60 Hz |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Moc adaptera AC: | 100 W |
| Kolor produktu: | Szary |
| Nazwa koloru: | Arctic Grey |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Materiał obudowy: | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Aluminium, Poliwęglan (PC) |
| Typ produktu: | Laptop |
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Nośniki: | SSD |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 5200 MHz |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Model procesora: | i5-13420H |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,4 GHz |
| Bluetooth: | Tak |
| Producent procesora: | Intel |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Liczba wątków: | 12 |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11b,802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Typ HD: | WUXGA |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Obsługiwane karty pamięci: | SD |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Przekątna ekranu: | 16" |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge: | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge: | Tak |
| Układ audio: | Realtek ALC3287 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| System dźwięku: | Dźwięk Dolby |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Czas szybkiego ładowania (50%): | 30 min |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Przednia kamera: | Tak |
| Język systemu operacyjnego: | Polski |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Podstawowa moc procesora: | 45 W |
| Certyfikaty: | FSC certified package ErP Lot 6 ErP Lot 26 TCO Certified 9.0 TÜV Rheinland® Low Blue Light MIL-STD-810H |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Maksymalna moc turbo: | 95 W |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4: | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4: | 1 |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: | 13,48 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 17,72 h |
| Pojemność baterii: | 71 Wh |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1920 x 1080 px |
| Typ przedniej kamery: | Full HD |
| Kamera na podczerwień (IR): | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz: | Tak |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 100 W |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.