Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KPKZTT070060
Kod producenta: KM0708-BL
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 5901890106290
Zainstalowany procesor: ARM-Cortex A53, Quad core 1.8 GHz
Wbudowana kamera internetowa: 2.0 Mpix - tył; 0.3 Mpix - przód
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Tak
System operacyjny: Android 13
Przekątna ekranu: 7.00 cali
Kolor obudowy: Niebieski (Blue)
Wymiary [G x S x W] (mm): 18x22,5x156
Waga (kg): 0.420
Informacje dodatkowe: gumowe narożniki, praktyczna podstawka, dwa głośniki
Gwarancja producenta: 24
Układ graficzny: PowerVR GE8300
Złącza: Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
Pamięć wbudowana (GB): 32.00
Pamięć RAM (GB): 3.00
Ekran - dodatkowy opis: pojemnościowy, wielopunktowy
Łączność: Bluetooth 5.0
Pojemność baterii: 4000 mAh
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 302 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 7.00 cali |
| Zainstalowany procesor: | ARM-Cortex A53, Quad core 1.8 GHz |
| Układ graficzny: | PowerVR GE8300 |
| Pamięć RAM (GB): | 3.00 |
| Pamięć wbudowana (GB): | 32.00 |
| System operacyjny: | Android 13 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Touch: | Tak |
| Ekran - dodatkowy opis: | pojemnościowy, wielopunktowy |
| Łączność: | Bluetooth 5.0 |
| Złącza: | Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm |
| Pojemność baterii: | 4000 mAh |
| Wbudowana kamera internetowa: | 2.0 Mpix - tył; 0.3 Mpix - przód |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 18x22,5x156 |
| Waga (kg): | 0.420 |
| Kolor obudowy: | Niebieski (Blue) |
| Informacje dodatkowe: | gumowe narożniki, praktyczna podstawka, dwa głośniki |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.