Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOBLEVNOTMBRM
Kod producenta: 83HL004MPB
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 198155870071
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Wysokość produktu: 16,9 mm
Wersja Bluetooth: 5.4
Typ przedniej kamery: Full HD
Waga produktu: 1,48 kg
Zakres wilgotności względnej: 8 - 95%
Przednia kamera: Tak
Materiał obudowy: Aluminium
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Kolor produktu: Szary
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Klawiatura numeryczna: Nie
Maksymalna pojemność pamięci: 32 GB
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Napęd optyczny: Nie
Ilość wbudowanych głośników: 2
Jasność: 400 cd/m2
Model wbudowanej karty graficznej: Snapdragon X Plus Adreno
Łączność z siecią komórkową: Nie
Typ produktu: Laptop
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Ilość portów HDMI: 1
Typ dysku SSD: M.2
Wbudowany mikrofon: Tak
Copilot+ PC: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Całkowita pojemność dysków: 1 TB
Wbudowana karta graficzna: Tak
Microsoft Copilot: Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 1 TB
Pamięć RAM: 32 GB
Pojemność baterii: 57 Wh
Klawisz copilot: Tak
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Typ pamięci RAM: LPDDR5x-SDRAM
Typ procesora: Qualcomm Snapdragon
Rozdzielczość aparatu - przód: 1920 x 1080 px
Pojemność pamięci SSD: 1 TB
Producent wbudowanego procesora graficznego: Qualcomm
Typ matrycy: OLED
Piktogram(y) zagrożenia: GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS07: Substancje drażniące
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
NVMe: Tak
Rodzaj pamięci: Zintegrowana
Ostrzeżenia: Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™: Nie
Nazwa koloru: Cloud grey
Przekątna ekranu: 14"
Sprawdzona platforma Intel® Evo™.: Nie
Nośniki: SSD
Ochrona hasłem: Tak
Czytnik linii papilarnych: Tak
WWAN: Niezainstalowany
Zintegrowany czytnik kart: Tak
System dźwięku: Dźwięk Dolby
Funkcja USB Sleep-and-Charge: Tak
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Wersja HDMI: 2.1
Przestrzeń barw RGB: DCI-P3
Porty USB Sleep-and-Charge: 1
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro
Paleta barw: 100%
Moc głośnika: 2 W
Prędkość zegara pamięci: 8448 MHz
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Qualcomm Hexagon
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Zakres temperatur (przechowywanie): 5 - 43 °C
Wydajność NPU do: 45 TOPs
Typ zintegrowanej karty graficznej: Qualcomm Adreno
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 2
Szybkie ładowanie: Tak
Dedykowana karta graficzna: Nie
Typ anteny: 2x2
Zasilanie USB: Tak
Liczba rdzeni procesora: 8
Podświetlenie LED: Tak
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 25,2 h
Model procesora: X1P-42-100
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Maksymalna wysokość transportu: 3048 m
Producent procesora: Qualcomm
Generacja procesora: Snapdragon X Plus
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Cache procesora: 30 MB
Typ HD: WUXGA
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Układ płyty głównej: Qualcomm SoC
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Bluetooth: Tak
Wersja TPM: 2.0
Przewodowa sieć LAN: Nie
Ekran dotykowy: Nie
Ekran matowy: Nie
Głębokość produktu: 221 mm
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Szerokość produktu: 312 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4773 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Qualcomm |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Qualcomm Adreno |
| Model procesora: | X1P-42-100 |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Snapdragon X Plus Adreno |
| Układ płyty głównej: | Qualcomm SoC |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 32 GB |
| Pamięć RAM: | 32 GB |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5x-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Prędkość zegara pamięci: | 8448 MHz |
| Bluetooth: | Tak |
| Kolor produktu: | Szary |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Nazwa koloru: | Cloud grey |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Typ produktu: | Laptop |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Głębokość produktu: | 221 mm |
| Waga produktu: | 1,48 kg |
| Szerokość produktu: | 312 mm |
| Wysokość produktu: | 16,9 mm |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Typ matrycy: | OLED |
| Paleta barw: | 100% |
| Ekran matowy: | Nie |
| Przestrzeń barw RGB: | DCI-P3 |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Typ HD: | WUXGA |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Sprawdzona platforma Intel® Evo™.: | Nie |
| Cache procesora: | 30 MB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Producent procesora: | Qualcomm |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Tak |
| Generacja procesora: | Snapdragon X Plus |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 1 TB |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Przewodowa sieć LAN: | Nie |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 2 |
| Porty USB Sleep-and-Charge: | 1 |
| Wersja Bluetooth: | 5.4 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 25,2 h |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Przednia kamera: | Tak |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1920 x 1080 px |
| Klawisz copilot: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 5 - 43 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 8 - 95% |
| Maksymalna wysokość transportu: | 3048 m |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Jasność: | 400 cd/m2 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| System dźwięku: | Dźwięk Dolby |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Copilot+ PC: | Tak |
| Microsoft Copilot: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™: | Nie |
| Nośniki: | SSD |
| Pojemność pamięci SSD: | 1 TB |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Pojemność baterii: | 57 Wh |
| Typ przedniej kamery: | Full HD |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia: | Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | Qualcomm Hexagon |
| Wydajność NPU do: | 45 TOPs |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.