Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: WLONONWCRMYY5
Kod producenta: CYBORG 15 A13VE-1830NL
Stan magazynowy: 14 szt.
Kod EAN: 4711377296366
Łączność z siecią komórkową: Nie
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Ilość portów HDMI: 1
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Jasność: 250 cd/m2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Pamięć RAM: 16 GB
Typ produktu: Laptop
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Wbudowany mikrofon: Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Wbudowana karta graficzna: Tak
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,9 GHz
Pojemność baterii: 53,5 Wh,4700 mAh
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
NVMe: Tak
Dołączone oprogramowanie: Nvidia GeForce Experience, Nahimic 3, Gaming Mode, MSI App Player, Game Highlights, MSI Companion, Crosshair, Battery Master, MSI Center, Smart Auto
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Nazwa koloru: Translucent Black
Typ procesora: Intel® Core™ i7
Nośniki: SSD
Producent głośników: Nahimic
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home PL
Przekątna ekranu: 15,6"
Obsługiwana moc adaptera AC: 120 W
Pozycjonowanie na rynku: Gaming
System dźwięku: Nahimic 3
Okres gwarancji: 2 lat(a)
Prędkość zegara pamięci: 5600 MHz
Wersja HDMI: 2.1
Szybkość przechwytywania wideo: 30 fps
Model dedykowanej karty graficznej: NVIDIA GeForce RTX 4050
Producent karty WLAN: Intel
Moc głośnika: 2 W
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
Kolor podświetlenia klawiatury: Niebieski
Dedykowana karta graficzna: Tak
Moc adaptera AC: 120 W
Układ: Clamshell
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Podświetlenie LED: Tak
Ilość komór baterii: 3
Liczba rdzeni procesora: 10
Pamięć karty graficznej: 6 GB
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Model procesora: i7-13620H
Typ dedykowanej karty graficznej: GDDR6
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 144 Hz
Liczba wątków: 16
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Ekran matowy: Tak
Producent procesora: Intel
Generacja procesora: Intel® Core™ i7 13. generacji
Producent dedykowanego układu GPU: NVIDIA
Cache procesora: 24 MB
Typ HD: Full HD
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Efektywne rdzenie: 4
Układ płyty głównej: Intel HM770
Ekran dotykowy: Nie
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,6 GHz
Bluetooth: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wydajne rdzenie: 6
Przewodowa sieć LAN: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Maksymalna moc turbo: 115 W
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Wersja Bluetooth: 5.2
Podstawowa moc procesora: 45 W
Głębokość produktu: 250 mm
Kensington Lock: Tak
Typ przedniej kamery: HD
Szerokość produktu: 359 mm
Maksymalne taktowanie procesora: 4,9 GHz
Przednia kamera: Tak
Wysokość produktu: 22,9 mm
Napęd optyczny: Nie
Klawiatura wyspowa: Tak
Waga produktu: 1,98 kg
Model wbudowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Materiał obudowy: Metal, Plastik
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Klawiatura numeryczna: Tak
Kolor produktu: Czarny
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Ilość wbudowanych głośników: 2
Układ pamięci: 2 x 8 GB
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4647 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Dołączone oprogramowanie: | Nvidia GeForce Experience, Nahimic 3, Gaming Mode, MSI App Player, Game Highlights, MSI Companion, Crosshair, Battery Master, MSI Center, Smart Auto |
| Cache procesora: | 24 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,9 GHz |
| Producent procesora: | Intel |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora: | i7-13620H |
| Liczba wątków: | 16 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Podstawowa moc procesora: | 45 W |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Maksymalna moc turbo: | 115 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,6 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,9 GHz |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i7 13. generacji |
| Typ dedykowanej karty graficznej: | GDDR6 |
| Dedykowana karta graficzna: | Tak |
| Pamięć karty graficznej: | 6 GB |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Producent dedykowanego układu GPU: | NVIDIA |
| Model dedykowanej karty graficznej: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Układ pamięci: | 2 x 8 GB |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Prędkość zegara pamięci: | 5600 MHz |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Pozycjonowanie na rynku: | Gaming |
| Typ produktu: | Laptop |
| Materiał obudowy: | Metal, Plastik |
| Układ: | Clamshell |
| Nazwa koloru: | Translucent Black |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Moc adaptera AC: | 120 W |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Szerokość produktu: | 359 mm |
| Wysokość produktu: | 22,9 mm |
| Głębokość produktu: | 250 mm |
| Waga produktu: | 1,98 kg |
| Kensington Lock: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Układ płyty głównej: | Intel HM770 |
| Typ HD: | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Ekran matowy: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 144 Hz |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| System dźwięku: | Nahimic 3 |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Producent głośników: | Nahimic |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home PL |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| NVMe: | Tak |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Pojemność baterii: | 53,5 Wh,4700 mAh |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Przednia kamera: | Tak |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Szybkość przechwytywania wideo: | 30 fps |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Niebieski |
| Klawiatura wyspowa: | Tak |
| Okres gwarancji: | 2 lat(a) |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 120 W |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.