Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPMIPCH4400R
Kod producenta: Cubi 5 12M-004EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711377026000
Pamięć zainstalowana (GB): 8
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pojemność dysku: 256 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 124 x 124 x 53,7
Waga (kg): 0.550
Informacje dodatkowe: Mocowanie VESA 100 x 100 | 1x M.2 | 1 x 2.5" HDD / SSD
Typ obudowy: Mini PC
Moc zasilacza: 65 W
Wbudowana karta graficzna: Intel® UHD Graphics
Złącza video: DisplayPort
Łączność: LAN 2,5 Gbps
Złącza i porty komunikacyjne: Thunderbolt 4 x 1
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i3-1215U Processor (10M Cache, up to 4.40 GHz)
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Rodzaj urządzenia: Desktop PC
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4
Rodzaj napędu optycznego: Brak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2363 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia: | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i3-1215U Processor (10M Cache, up to 4.40 GHz) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 8 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 256 GB |
| Rodzaj napędu optycznego: | Brak |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® UHD Graphics |
| Złącza video: | DisplayPort |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Łączność: | LAN 2,5 Gbps |
| Złącza i porty komunikacyjne: | Thunderbolt 4 x 1 |
| Typ obudowy: | Mini PC |
| Moc zasilacza: | 65 W |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 124 x 124 x 53,7 |
| Waga (kg): | 0.550 |
| Informacje dodatkowe: | Mocowanie VESA 100 x 100 | 1x M.2 | 1 x 2.5" HDD / SSD |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.