Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPASPCZ4805R
Kod producenta: D500ME-513500064X
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387631850
Złącza i porty komunikacyjne: Port PS/2 x 2
Wejścia i wyjścia audio: 3 x OFC Audio Jacks
Dołączone oprogramowanie: 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-13500 Processor (24M Cache, up to 4.80 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: M.2 2280 SSD assembly kit
Wbudowane Audio: HD Audio
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Rodzaj urządzenia: Desktop PC
Rodzaj pamięci: DDR4-3200
Rodzaj napędu optycznego: DVD Writer 8X
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 1
Czytnik kart: SD + SmartCard
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pojemność dysku: 512 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 291,4 x 162 x 355
Waga (kg): 5.500
Informacje dodatkowe: 2x M.2 connector for storage
Gwarancja producenta: 36
Normy i certyfikaty: EPEAT Silver, Energy star 8.0, RoHS, REACH
Złącza PCI na płycie głównej: 2x PCI-e 3.0 x1
Typ obudowy: Mini Tower
Moc zasilacza: 300 W
Chipset płyty głównej: Intel® B760
Wbudowana karta graficzna: Intel® UHD Graphics 770
Mysz w zestawie: Wired optical mouse (USB)
Klawiatura w zestawie: Wired keyboard (USB)
Złącza video: HDMI
Łączność: LAN 1 Gbps
Warunki serwisowe: 3Y ON-SITE NBD
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3388 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia: | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-13500 Processor (24M Cache, up to 4.80 GHz) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej: | Intel® B760 |
| Rodzaj pamięci: | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Rodzaj napędu optycznego: | DVD Writer 8X |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® UHD Graphics 770 |
| Złącza video: | HDMI |
| Wbudowane Audio: | HD Audio |
| Wejścia i wyjścia audio: | 3 x OFC Audio Jacks |
| Łączność: | LAN 1 Gbps |
| Złącza i porty komunikacyjne: | Port PS/2 x 2 |
| Czytnik kart: | SD + SmartCard |
| Złącza PCI na płycie głównej: | 2x PCI-e 3.0 x1 |
| Klawiatura w zestawie: | Wired keyboard (USB) |
| Mysz w zestawie: | Wired optical mouse (USB) |
| Typ obudowy: | Mini Tower |
| Moc zasilacza: | 300 W |
| Dołączone oprogramowanie: | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required |
| Warunki serwisowe: | 3Y ON-SITE NBD |
| Normy i certyfikaty: | EPEAT Silver, Energy star 8.0, RoHS, REACH |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 291,4 x 162 x 355 |
| Waga (kg): | 5.500 |
| Wyposażenie dodatkowe: | M.2 2280 SSD assembly kit |
| Informacje dodatkowe: | 2x M.2 connector for storage |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.