Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KPLVPCZ47020
Kod producenta: 12UD002JPB
Stan magazynowy: 7 szt.
Kod EAN: 0198154069636
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i3-14100 Processor (12M Cache, up to 4.70 GHz )
Wbudowane Audio: Realtek ALC623-CG
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Rodzaj urządzenia: Desktop PC
Rodzaj pamięci: DDR5-4800
Rodzaj napędu optycznego: DVD-RW
Pamięć zainstalowana (GB): 8
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 1
Czytnik kart: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pojemność dysku: 256 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 294 x 145 x 340
Waga (kg): 5.600
Informacje dodatkowe: Padlock Loop
Gwarancja producenta: 36
Normy i certyfikaty: TÜV Rheinland® Ultra Low Noise
Złącza PCI na płycie głównej: 1x PCI-e x1
Typ obudowy: Tower
Moc zasilacza: 180 W
Chipset płyty głównej: Intel® B760
Wbudowana karta graficzna: Intel® UHD Graphics 730
Mysz w zestawie: USB Calliope Mouse, Black
Klawiatura w zestawie: USB Calliope Keyboard, Black, English (EU)
Złącza video: VGA (D-Sub)
Łączność: WiFi IEEE 802.11ax
Warunki serwisowe: 3Y Onsite
Złącza i porty komunikacyjne: USB 3.0 Typ C x 1
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście liniowe audio
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2614 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia: | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i3-14100 Processor (12M Cache, up to 4.70 GHz ) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej: | Intel® B760 |
| Rodzaj pamięci: | DDR5-4800 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 256 GB |
| Rodzaj napędu optycznego: | DVD-RW |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® UHD Graphics 730 |
| Złącza video: | VGA (D-Sub) |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC623-CG |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście liniowe audio |
| Łączność: | WiFi IEEE 802.11ax |
| Złącza i porty komunikacyjne: | USB 3.0 Typ C x 1 |
| Czytnik kart: | Tak |
| Złącza PCI na płycie głównej: | 1x PCI-e x1 |
| Klawiatura w zestawie: | USB Calliope Keyboard, Black, English (EU) |
| Mysz w zestawie: | USB Calliope Mouse, Black |
| Typ obudowy: | Tower |
| Moc zasilacza: | 180 W |
| Warunki serwisowe: | 3Y Onsite |
| Normy i certyfikaty: | TÜV Rheinland® Ultra Low Noise |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 294 x 145 x 340 |
| Waga (kg): | 5.600 |
| Informacje dodatkowe: | Padlock Loop |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.