Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: KPLVPKB52000
Kod producenta: 90XE000UPL
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 0198155113642
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
Rodzaj urządzenia: Desktop PC
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR5 5600MHz
Pamięć zainstalowana (GB): 32
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 0
Kolor obudowy: Szary (Storm Grey)
Pojemność dysku: 1 TB
Wymiary [G x S x W] (mm): 396,9 x 205 x 425,9
Waga (kg): 14.000
Informacje dodatkowe: 1x DisplayPort™ 1.4
Gwarancja producenta: 24
Normy i certyfikaty: ErP Lot 3, RoHS compliant, ENERGY STAR® 8.0
Typ obudowy: Tower
Moc zasilacza: 500 W
Chipset płyty głównej: Intel® HM770
Wbudowana karta graficzna: nVidia GeForce RTX 4060 8GB
Złącza video: DisplayPort
Łączność: LAN 2,5 Gbps
Warunki serwisowe: 2-year, Courier or Carry-in
Złącza i porty komunikacyjne: USB 2.0 x 4
Wejścia i wyjścia audio: 3 x OFC Audio Jacks
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i7-14650HX Processor (30M Cache, up to 5.20 GHz)
Wbudowane Audio: Realtek ALC897
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 6302 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor obudowy: | Szary (Storm Grey) |
| Rodzaj urządzenia: | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i7-14650HX Processor (30M Cache, up to 5.20 GHz) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej: | Intel® HM770 |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR5 5600MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 32 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 0 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Wbudowana karta graficzna: | nVidia GeForce RTX 4060 8GB |
| Złącza video: | DisplayPort |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC897 |
| Wejścia i wyjścia audio: | 3 x OFC Audio Jacks |
| Łączność: | LAN 2,5 Gbps |
| Złącza i porty komunikacyjne: | USB 2.0 x 4 |
| Typ obudowy: | Tower |
| Moc zasilacza: | 500 W |
| Warunki serwisowe: | 2-year, Courier or Carry-in |
| Normy i certyfikaty: | ErP Lot 3, RoHS compliant, ENERGY STAR® 8.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 396,9 x 205 x 425,9 |
| Waga (kg): | 14.000 |
| Informacje dodatkowe: | 1x DisplayPort™ 1.4 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.