Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: ZDAXKPO000G0
Kod producenta: ZDAXKPO000G0
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5906496005831
Pojemność dysku: 1 TB
Wymiary [G x S x W] (mm): 399 x 215 x 407
Gwarancja producenta: 36
Normy i certyfikaty: CE
Złącza PCI na płycie głównej: 2x PCI-e x1
Typ obudowy: Midi Tower
Moc zasilacza: 650 W
Chipset płyty głównej: Intel® B760
Wbudowana karta graficzna: nVidia GeForce RTX 3060 12GB
Mysz w zestawie: Nie
Klawiatura w zestawie: Nie
Złącza video: DisplayPort x 3
Łączność: LAN 2,5 Gbps
Warunki serwisowe: 36 miesięcy door-to-door
Złącza i porty komunikacyjne: USB Type-C x1
Wejścia i wyjścia audio: 3 x OFC Audio Jacks
Maksymalna wielkość pamięci: 128 GB
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i7-13700F Processor (30M Cache, 5.20 GHz)
Wbudowane Audio: Tak
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Rodzaj urządzenia: Desktop PC
Rodzaj pamięci: DDR4-3200
Rodzaj napędu optycznego: Brak
Pamięć zainstalowana (GB): 32
Ilość gniazd pamięci / wolne: 4 / 2
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 6537 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia: | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i7-13700F Processor (30M Cache, 5.20 GHz) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej: | Intel® B760 |
| Rodzaj pamięci: | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 32 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 128 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 4 / 2 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Rodzaj napędu optycznego: | Brak |
| Wbudowana karta graficzna: | nVidia GeForce RTX 3060 12GB |
| Złącza video: | DisplayPort x 3 |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio: | 3 x OFC Audio Jacks |
| Łączność: | LAN 2,5 Gbps |
| Złącza i porty komunikacyjne: | USB Type-C x1 |
| Złącza PCI na płycie głównej: | 2x PCI-e x1 |
| Klawiatura w zestawie: | Nie |
| Mysz w zestawie: | Nie |
| Typ obudowy: | Midi Tower |
| Moc zasilacza: | 650 W |
| Warunki serwisowe: | 36 miesięcy door-to-door |
| Normy i certyfikaty: | CE |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 399 x 215 x 407 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.