Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPLVPC044000
Kod producenta: 12LN0026PB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0197529123836
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 1
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pojemność dysku: 512 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 183 x 179 x 37
Waga (kg): 1.110
Informacje dodatkowe: Głośniki 1x 2W
Normy i certyfikaty: TCO Certified 9.0, RoHS compliant
Typ obudowy: Tiny
Moc zasilacza: 65 W
Chipset płyty głównej: Intel® SoC Platform
Wbudowana karta graficzna: Intel® UHD Graphics
Mysz w zestawie: Mysz USB Calliope - czarna
Klawiatura w zestawie: Klawiatura USB Calliope - czarna
Złącza video: DisplayPort
Łączność: Bluetooth 5.1
Warunki serwisowe: 3Y On-Site
Złącza i porty komunikacyjne: USB 3.1 Typ C x 1
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Maksymalna wielkość pamięci: 32 GB
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i3-1215U Processor (10M Cache, up to 4.40 GHz)
Wbudowane Audio: Realtek ALC256
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Rodzaj urządzenia: Desktop PC
Rodzaj pamięci: SO-DIMM DDR4 3200MHz
Pamięć zainstalowana (GB): 8
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2404 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia: | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i3-1215U Processor (10M Cache, up to 4.40 GHz) |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej: | Intel® SoC Platform |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Wbudowana karta graficzna: | Intel® UHD Graphics |
| Złącza video: | DisplayPort |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC256 |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Łączność: | Bluetooth 5.1 |
| Złącza i porty komunikacyjne: | USB 3.1 Typ C x 1 |
| Klawiatura w zestawie: | Klawiatura USB Calliope - czarna |
| Mysz w zestawie: | Mysz USB Calliope - czarna |
| Typ obudowy: | Tiny |
| Moc zasilacza: | 65 W |
| Warunki serwisowe: | 3Y On-Site |
| Normy i certyfikaty: | TCO Certified 9.0, RoHS compliant |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 183 x 179 x 37 |
| Waga (kg): | 1.110 |
| Informacje dodatkowe: | Głośniki 1x 2W |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.