Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: ZDAXW0B00040
Kod producenta: ZDAXW0B00040
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5906496004476
Pojemność dysku: 1 TB
Wymiary [G x S x W] (mm): 399 x 215 x 407
Gwarancja producenta: 36
Normy i certyfikaty: CE
Złącza PCI na płycie głównej: 2x PCI-e x1
Typ obudowy: Midi Tower
Moc zasilacza: 650 W
Chipset płyty głównej: Intel® B760
Wbudowana karta graficzna: nVidia GeForce RTX 4060 8GB
Mysz w zestawie: Nie
Klawiatura w zestawie: Nie
Złącza video: DisplayPort x 3
Łączność: Bluetooth 5.2
Warunki serwisowe: 36 miesięcy door-to-door
Złącza i porty komunikacyjne: USB 3.1 Typ C x 1
Wejścia i wyjścia audio: 3 x OFC Audio Jacks
Maksymalna wielkość pamięci: 128 GB
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-12400F Processor (18M Cache, up to 4.40 GHz)
Wbudowane Audio: Realtek HD audio
System operacyjny: Brak
Rodzaj urządzenia: Desktop PC
Rodzaj pamięci: DDR4-3200
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Ilość gniazd pamięci / wolne: 4 / 2
Kolor obudowy: Biały (White)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4404 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Rodzaj urządzenia: | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-12400F Processor (18M Cache, up to 4.40 GHz) |
| System operacyjny: | Brak |
| Chipset płyty głównej: | Intel® B760 |
| Rodzaj pamięci: | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 128 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 4 / 2 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Wbudowana karta graficzna: | nVidia GeForce RTX 4060 8GB |
| Złącza video: | DisplayPort x 3 |
| Wbudowane Audio: | Realtek HD audio |
| Wejścia i wyjścia audio: | 3 x OFC Audio Jacks |
| Łączność: | Bluetooth 5.2 |
| Złącza i porty komunikacyjne: | USB 3.1 Typ C x 1 |
| Złącza PCI na płycie głównej: | 2x PCI-e x1 |
| Klawiatura w zestawie: | Nie |
| Mysz w zestawie: | Nie |
| Typ obudowy: | Midi Tower |
| Moc zasilacza: | 650 W |
| Warunki serwisowe: | 36 miesięcy door-to-door |
| Normy i certyfikaty: | CE |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 399 x 215 x 407 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.