Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMHP-KOP1171
Kod producenta: 9H7U7ET
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 199485601694
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Układ audio: Realtek ALC3252
NVMe: Tak
Prędkość zegara pamięci: 5600 MHz
Nazwa koloru: Jack black
Typ pamięci procesora: L3
Zrównoważone technologie i materiały: Bezrtęciowe
Liczba rdzeni procesora: 20
Segment HP: Biznes
Model procesora: 265
Waga wraz z opakowaniem: 5,92 kg
Liczba wątków: 20
Producent procesora: Intel
Ochrona hasłem: Tak
Cache procesora: 30 MB
Rodzaj ochrony hasłem: BIOS,Użytkownik,Zasilanie włączone
Układ płyty głównej: Intel Q870
Wersja HDMI: 2.1
Wi-Fi: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 3
Bluetooth: Tak
Producent karty WLAN: Intel
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6E AX211
Przewodowa sieć LAN: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Typ anteny: 2x2
Głębokość produktu: 308 mm
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR
Szerokość produktu: 303 mm
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wysokość produktu: 100 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wersja Bluetooth: 5.3
Waga produktu: 4,55 kg
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Obudowa: SFF
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 35 °C
Kolor produktu: Czarny
Maksymalne taktowanie procesora: 5,3 GHz
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Gniazda pamięci: DIMM x 2
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Graphics
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Układ pamięci: 1 x 16 GB
Liczba portów USB 2.0: 3
Sztuczna inteligencja HP: AI PC
Typ produktu: PC
Ilość portów HDMI: 1
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Intel AI Boost
Wbudowana karta graficzna: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Wydajność NPU do: 13 TOPs
Klawiatura w zestawie: Tak
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Typ procesora: Intel Core Ultra 7
Całkowita pojemność dysków SSD: 1 TB
HP GTIN (EAN/UPC): 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Możliwość podłączenia klawiatury: Przewodowa
Typ dysku SSD: M.2
Pojemność pamięci SSD: 1 TB
Całkowita pojemność dysków: 1 TB
Nośniki: SSD
Pamięć RAM: 16 GB
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Pozycjonowanie na rynku: Sprawdzona produktywność
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4979 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Liczba wątków: | 20 |
| Model procesora: | 265 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 5,3 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 20 |
| Cache procesora: | 30 MB |
| Producent procesora: | Intel |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 5600 MHz |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Gniazda pamięci: | DIMM x 2 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Nazwa koloru: | Jack black |
| Obudowa: | SFF |
| Waga produktu: | 4,55 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 5,92 kg |
| Szerokość produktu: | 303 mm |
| Głębokość produktu: | 308 mm |
| Wysokość produktu: | 100 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 10 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Bluetooth: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Układ audio: | Realtek ALC3252 |
| Układ płyty głównej: | Intel Q870 |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku: | Sprawdzona produktywność |
| Rodzaj ochrony hasłem: | BIOS,Użytkownik,Zasilanie włączone |
| Typ produktu: | PC |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Przewodowa |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 1 TB |
| NVMe: | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Nośniki: | SSD |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Pojemność pamięci SSD: | 1 TB |
| Liczba portów USB 2.0: | 3 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Sztuczna inteligencja HP: | AI PC |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097 |
| Segment HP: | Biznes |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR |
| Zrównoważone technologie i materiały: | Bezrtęciowe |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do: | 13 TOPs |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.