Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMAAAPIM0356
Kod producenta: KOMAAAPIM0356
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5901443418047
Całkowita pojemność dysków: 500 GB
Taktowanie procesora: 1,8 GHz
Gniazdko wyjścia DC: Nie
Typ produktu: PC
Napięcie wejściowe zasilacza: 100-240 V
Liczba wątków: 16
Ilość złączy SATA III: 4
Wbudowana karta graficzna: Tak
Pamięć RAM: 16 GB
Producent procesora: Intel
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Nie
Klawiatura w zestawie: Nie
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Cache procesora: 20 MB
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Dołączone oprogramowanie: Bitdefender Internet Security
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Komponenty wewnętrzne: Gigabyte B760M DS3H AX / Kingston Fury Beast Black / Kingston NV3 / Chieftec GBP-350S / Chieftec BS-20B-OP
Całkowita pojemność dysków SSD: 500 GB
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 1,8 GHz,2,5 GHz
Układ płyty głównej: Intel B760
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Czytnik linii papilarnych: Nie
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,7 GHz
Wi-Fi: Tak
Pojemność pamięci SSD: 500 GB
NVMe: Tak
Bluetooth: Tak
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™: Nie
Obsługa karty graficznej Open GL: Nie
Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci: 6
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Przewodowa sieć LAN: Tak
Nośniki: SSD
Typ anteny: 2x2
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Generacja procesora: Intel Core i5-14xxx
Głębokość produktu: 329 mm
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Szerokość produktu: 170 mm
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home PL
Standardy Wi- Fi: 802.11b,802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wysokość produktu: 408 mm
Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x): 1
Maksymalne taktowanie procesora: 4,7 GHz
Waga produktu: 10 kg
Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x): 2
Dołączona myszka: Nie
Certyfikat 80 PLUS: Nie
Dołączony wyświetlacz: Nie
Napęd optyczny: Nie
System chłodzenia wodnego: Nie
Intel® Thunderbolt 5: Nie
Obsługa wirtualnej rzeczywistości: Nie
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 730
Okienko: Nie
Efektywne rdzenie: 4
Pozycjonowanie na rynku: Biznes
Wejście liniowe: Tak
Obudowa: Mini Tower
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Ilość zatok 2,5 ": 2
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,5 GHz
Kanały wyjścia audio: 7.1 kan.
Wyjście liniowe: Nie
Odnowiony: Nie
Wydajne rdzenie: 6
Prędkość zegara pamięci: 5200 MHz
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Ilość zatok 5.25": 1
Maksymalna moc turbo: 148 W
Korekcja ECC: Nie
Liczba portów PS/2: 1
Materiał obudowy: Metal, Plastik
Producent pamięci wewnętrznej: Kingston
AMD FreeSync: Nie
Wyjścia słuchawkowe: 1
Ilość zatok 3.5": 2
Liczba tylnych portów USB: 6
NVIDIA GameWorks VR: Nie
Port DVI: Nie
Standard VESA: Nie
Liczba przednich portów audio: 2
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Liczba portów USB 2.0: 4
Kolor produktu: Czarny
Liczba tylnych portów audio: 3
NVIDIA G-SYNC: Nie
Ilość DisplayPort: 2
Gniazda pamięci: DIMM x 4
Liczba przednich portów USB: 4
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Mikrofon: Tak
Układ pamięci: 1 x 16 GB
Rozmiar dysku SSD M.2: 2280 (22 x 80 mm)
Dedykowana karta graficzna: Nie
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Nie
Maksymalna pojemność pamięci: 256 GB
Światłowodowy port NIC (Flex I/O): Nie
Liczba procesorów: 1
Ilość portów HDMI: 1
Obsługa kanałów pamięci: Jednokanałowy
Format płyty głównej: Micro ATX
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Podstawowa moc procesora: 65 W
Liczba rdzeni procesora: 10
Port wyjścia S/PDIF: Nie
Zasilanie: 350 W
Typ dysku SSD: M.2
Model procesora: i5-14400
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 4
Gniazdo procesora: LGA 1700
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3190 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel UHD Graphics 730 |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| AMD FreeSync: | Nie |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 256 GB |
| Gniazda pamięci: | DIMM x 4 |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 5200 MHz |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Producent pamięci wewnętrznej: | Kingston |
| Korekcja ECC: | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci: | Jednokanałowy |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Ilość zatok 5.25": | 1 |
| Okienko: | Nie |
| Materiał obudowy: | Metal, Plastik |
| Odnowiony: | Nie |
| Ilość zatok 2,5 ": | 2 |
| Ilość zatok 3.5": | 2 |
| System chłodzenia wodnego: | Nie |
| Standard VESA: | Nie |
| Obudowa: | Mini Tower |
| Certyfikat 80 PLUS: | Nie |
| Napięcie wejściowe zasilacza: | 100-240 V |
| Zasilanie: | 350 W |
| Waga produktu: | 10 kg |
| Głębokość produktu: | 329 mm |
| Szerokość produktu: | 170 mm |
| Wysokość produktu: | 408 mm |
| NVIDIA GameWorks VR: | Nie |
| Obsługa karty graficznej Open GL: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Komponenty wewnętrzne: | Gigabyte B760M DS3H AX / Kingston Fury Beast Black / Kingston NV3 / Chieftec GBP-350S / Chieftec BS-20B-OP |
| Dołączone oprogramowanie: | Bitdefender Internet Security |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,7 GHz |
| Podstawowa moc procesora: | 65 W |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 1,8 GHz,2,5 GHz |
| Maksymalna moc turbo: | 148 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,5 GHz |
| Liczba wątków: | 16 |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Generacja procesora: | Intel Core i5-14xxx |
| Model procesora: | i5-14400 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,7 GHz |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Liczba procesorów: | 1 |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Taktowanie procesora: | 1,8 GHz |
| Gniazdo procesora: | LGA 1700 |
| Cache procesora: | 20 MB |
| Producent procesora: | Intel |
| Bluetooth: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b,802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Format płyty głównej: | Micro ATX |
| Układ płyty głównej: | Intel B760 |
| Kanały wyjścia audio: | 7.1 kan. |
| Typ produktu: | PC |
| Pozycjonowanie na rynku: | Biznes |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości: | Nie |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Dołączona myszka: | Nie |
| Klawiatura w zestawie: | Nie |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x): | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home PL |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Nośniki: | SSD |
| Pojemność pamięci SSD: | 500 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Całkowita pojemność dysków: | 500 GB |
| NVMe: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 500 GB |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™: | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Rozmiar dysku SSD M.2: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci: | 6 |
| Ilość złączy SATA III: | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 4 |
| Port wyjścia S/PDIF: | Nie |
| Gniazdko wyjścia DC: | Nie |
| Ilość DisplayPort: | 2 |
| Liczba przednich portów USB: | 4 |
| Liczba przednich portów audio: | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Intel® Thunderbolt 5: | Nie |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4: | Nie |
| Wyjście liniowe: | Nie |
| Światłowodowy port NIC (Flex I/O): | Nie |
| Wejście liniowe: | Tak |
| Liczba tylnych portów audio: | 3 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Port DVI: | Nie |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 1 |
| Liczba tylnych portów USB: | 6 |
| Liczba portów PS/2: | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Mikrofon: | Tak |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.