Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMHP-KOP1090
Kod producenta: 936A4EA
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 197961227901
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Narzędzia HP Security: HP Secure Erase; HP Sure Click; HP BIOSphere Gen6; HP Sure Admin; Opcjonalny zestaw czujnika obudowy; HP Client Security Manager Gen6; HP Sure Start Gen7; HP Sure Recover Gen4; HP Sure Sense Gen2; HP
Liczba rdzeni procesora: 4
Wersja Bluetooth: 5.3
HP GTIN (EAN/UPC): 887758651032
Model procesora: i3-13100
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Rok wprowadzenia: 2023
Liczba wątków: 8
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Możliwość podłączenia klawiatury: Przewodowa
Producent procesora: Intel
Maksymalne taktowanie procesora: 4,5 GHz
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Cache procesora: 12 MB
Wydajne rdzenie: 4
Układ płyty głównej: Intel H670
Dołączona myszka: Tak
Maksymalna moc turbo: 89 W
Wi-Fi: Tak
Napęd optyczny: DVD±RW
Podstawowa moc procesora: 60 W
Bluetooth: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 730
Typ dysku SSD: M.2
Przewodowa sieć LAN: Tak
Wejście liniowe: Tak
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Głębokość produktu: 303 mm
Wyjście liniowe: Tak
Pamięć RAM: 8 GB
Szerokość produktu: 155 mm
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Wysokość produktu: 337 mm
Liczba portów USB 2.0: 4
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Waga produktu: 4,7 kg
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 3,4 GHz
Obudowa: Tower
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,5 GHz
Ilość zatok 3.5": 2
Ilość portów HDMI: 1
NVMe: Tak
Kolor produktu: Czarny
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 4
Liczba zainstalowanych dysków: 1
HP JumpStart: Tak
Gniazda pamięci: DIMM x 2
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Dostarczone oprogramowanie HP: HP Audio Switch; HP Documentation; HP Setup Integrated OOBE Win10; HP Support Assistant; HP System Event Utility
Układ pamięci: 1 x 8 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Segment HP: Biznes
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
HP Support Assistant: Tak
Zasilanie: 180 W
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Oprogramowanie przed instalacją: Wyszukiwarka Bing dla IE11; HP Audio Switch; Dokumentacja HP; HP Support Assistant; McAfee LiveSafe™; Kup pakiet Office (sprzedawany oddzielnie); HP JumpStarts; HP Setup Integrated OOBE; Oprogramowani
Typ produktu: PC
Nośniki: SSD
Wysokość opakowania: 499 mm
Wbudowana karta graficzna: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Głębokość opakowania: 400 mm
Klawiatura w zestawie: Tak
Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x): 1
Waga wraz z opakowaniem: 8 kg
Typ procesora: Intel® Core™ i3
Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x): 1
Szerokość opakowania: 287 mm
Pozycjonowanie na rynku: Sprawdzona produktywność
Ochrona hasłem: Tak
Układ audio: Realtek ALC3867
Producent karty WLAN: Realtek
Model kontrolera WLAN: Realtek RTL8852BE
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Typ anteny: 2x2
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Generacja procesora: Intel Core i3-13xxx
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR
Ostrzeżenia: Ostrzeżenie: Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku niewłaściwego użytkowania.,Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania.,Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z
Dedykowana karta graficzna: Nie
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2579 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Układ pamięci: | 1 x 8 GB |
| Rok wprowadzenia: | 2023 |
| Obudowa: | Tower |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Ilość zatok 3.5": | 2 |
| Zasilanie: | 180 W |
| Szerokość produktu: | 155 mm |
| Głębokość opakowania: | 400 mm |
| Wysokość opakowania: | 499 mm |
| Głębokość produktu: | 303 mm |
| Szerokość opakowania: | 287 mm |
| Wysokość produktu: | 337 mm |
| Waga produktu: | 4,7 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 8 kg |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Gniazda pamięci: | DIMM x 2 |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel UHD Graphics 730 |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Układ audio: | Realtek ALC3867 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Układ płyty głównej: | Intel H670 |
| Typ produktu: | PC |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku: | Sprawdzona produktywność |
| Możliwość podłączenia klawiatury: | Przewodowa |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x): | 1 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Oprogramowanie przed instalacją: | Wyszukiwarka Bing dla IE11; HP Audio Switch; Dokumentacja HP; HP Support Assistant; McAfee LiveSafe™; Kup pakiet Office (sprzedawany oddzielnie); HP JumpStarts; HP Setup Integrated OOBE; Oprogramowani |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Napęd optyczny: | DVD±RW |
| NVMe: | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Liczba portów USB 2.0: | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 4 |
| Wejście liniowe: | Tak |
| Maksymalna moc turbo: | 89 W |
| Podstawowa moc procesora: | 60 W |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i3 |
| Generacja procesora: | Intel Core i3-13xxx |
| Model procesora: | i3-13100 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,5 GHz |
| Liczba wątków: | 8 |
| Producent procesora: | Intel |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 3,4 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,5 GHz |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model kontrolera WLAN: | Realtek RTL8852BE |
| Producent karty WLAN: | Realtek |
| Bluetooth: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Wyjście liniowe: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 887758651032 |
| HP Support Assistant: | Tak |
| Dostarczone oprogramowanie HP: | HP Audio Switch; HP Documentation; HP Setup Integrated OOBE Win10; HP Support Assistant; HP System Event Utility |
| Narzędzia HP Security: | HP Secure Erase; HP Sure Click; HP BIOSphere Gen6; HP Sure Admin; Opcjonalny zestaw czujnika obudowy; HP Client Security Manager Gen6; HP Sure Start Gen7; HP Sure Recover Gen4; HP Sure Sense Gen2; HP |
| HP JumpStart: | Tak |
| Segment HP: | Biznes |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Ostrzeżenie: Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku niewłaściwego użytkowania.,Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania.,Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z wodą oraz przechowywać w suchym miejscu. |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.