Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOBHP-NOT4299
Kod producenta: 9G0D4ET
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 198415029461
Zasilanie USB: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 4,8 GHz
Typ pamięci RAM: LPDDR5x-SDRAM
Pojemność baterii: 56 Wh
Rozdzielczość przedniej kamery: 5 Mpix
Napęd optyczny: Nie
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Typ procesora: Intel Core Ultra 7
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Graphics
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 1,7 GHz,1,2 GHz
Typ matrycy: IPS
Ilość komór baterii: 3
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,8 GHz
Rodzaj pamięci: Zintegrowana
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Ilość portów HDMI: 1
NVMe: Tak
Przekątna ekranu: 13,3"
Ilość portów Thunderbolt 4: 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Gwarancja producenta: Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji.
Czytnik linii papilarnych: Tak
Certyfikaty zgodności: VCCI,CE,GS mark,RoHS
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Zrównoważone technologie i materiały: Bezrtęciowe
Segment HP: Biznes
Kamera na podczerwień (IR): Tak
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Przednia kamera HP: HP Webcam
Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): 34
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Rodzaj głośników HP: HP Dual Speakers
Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): 40
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Długość przekątnej ekranu (cm): 33,8 cm
Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): 1
Nośniki: SSD
Wysokość opakowania: 305 mm
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Głębokość opakowania: 449 mm
HP GTIN (EAN/UPC): 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097
Prędkość zegara pamięci: 7500 MHz
Szerokość opakowania: 69 mm
Ekran matowy: Tak
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Ochrona hasłem: Tak
Rok wprowadzenia: 2024
Dedykowana karta graficzna: Nie
Wersja HDMI: 2.1
Efektywne rdzenie: 8
Typ pamięci procesora: L3
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,8 GHz
Liczba rdzeni procesora: 12
Paleta barw: 100%
Wydajne rdzenie: 2
Model procesora: 155U
Maksymalna moc turbo: 57 W
Liczba wątków: 14
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 5
Producent karty WLAN: Intel
Podstawowa moc procesora: 15 W
Producent procesora: Intel
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Model urządzenia wejściowego: Klawiatura HP Premium
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Cache procesora: 12 MB
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 5
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6E AX211
Przednia kamera: Tak
Bluetooth: Tak
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Moc adaptera AC: 65 W
Urządzenie wskazujące: Clickpad
Głębokość produktu: 215 mm
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 13
Typ anteny: 2x2
Klawiatura numeryczna: Nie
Szerokość produktu: 300,1 mm
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true
Generacja procesora: Intel Core Ultra (Seria 1)
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Waga produktu: 1,29 kg
Czujnik koloru: Tak
Typ HD: WUXGA
Ilość wbudowanych głośników: 2
Kolor produktu: Srebrny
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Wysokość (z przodu): 9,9 mm
Maksymalna pojemność pamięci: 16 GB
Klawiatura odporna na ciecz: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Łączność z siecią komórkową: Nie
Jasność: 400 cd/m2
Dodatkowe cechy klawiatury: Spill-resistant
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wysokość (z tyłu): 1,59 cm
Typ produktu: Laptop
Oryginalna nazwa marki: HP
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Czujnik Halla: Tak
Wersja Bluetooth: 5.3
Typ dysku SSD: M.2
Wbudowane głośniki: Tak
Czas szybkiego ładowania (50%): 30 min
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Wbudowany mikrofon: Tak
Szybkie ładowanie: Tak
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Pamięć RAM: 16 GB
Wbudowana karta graficzna: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5879 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Gwarancja producenta: | Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Wydajne rdzenie: | 2 |
| Podstawowa moc procesora: | 15 W |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Maksymalna moc turbo: | 57 W |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 1,7 GHz,1,2 GHz |
| Generacja procesora: | Intel Core Ultra (Seria 1) |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,8 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,8 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,8 GHz |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Liczba rdzeni procesora: | 12 |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Liczba wątków: | 14 |
| Producent procesora: | Intel |
| Model procesora: | 155U |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5x-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci: | 7500 MHz |
| Rok wprowadzenia: | 2024 |
| Oryginalna nazwa marki: | HP |
| Typ produktu: | Laptop |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Moc adaptera AC: | 65 W |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Szerokość produktu: | 300,1 mm |
| Wysokość (z przodu): | 9,9 mm |
| Głębokość produktu: | 215 mm |
| Wysokość (z tyłu): | 1,59 cm |
| Waga produktu: | 1,29 kg |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 69 mm |
| Głębokość opakowania: | 449 mm |
| Wysokość opakowania: | 305 mm |
| Typ matrycy: | IPS |
| Jasność: | 400 cd/m2 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 33,8 cm |
| Paleta barw: | 100% |
| Przestrzeń barw RGB: | sRGB |
| Ekran matowy: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 13,3" |
| Typ HD: | WUXGA |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Certyfikaty zgodności: | VCCI,CE,GS mark,RoHS |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Nośniki: | SSD |
| Ilość portów Thunderbolt 4: | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Pojemność baterii: | 56 Wh |
| Czas szybkiego ładowania (50%): | 30 min |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Kamera na podczerwień (IR): | Tak |
| Przednia kamera: | Tak |
| Model urządzenia wejściowego: | Klawiatura HP Premium |
| Dodatkowe cechy klawiatury: | Spill-resistant |
| Klawiatura odporna na ciecz: | Tak |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Clickpad |
| Czujnik koloru: | Tak |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097 |
| Przednia kamera HP: | HP Webcam |
| Segment HP: | Biznes |
| Rodzaj głośników HP: | HP Dual Speakers |
| Zrównoważone technologie i materiały: | Bezrtęciowe |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): | 1 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e): | 5 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): | 40 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): | 34 |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.