Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MOBHP-NOT4252
Kod producenta: AD1J1ET
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 198990116921
Dodatkowe cechy klawiatury: Odporność na zalanie
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
NVMe: Tak
Jasność: 300 cd/m2
Oryginalna nazwa marki: HP
Ilość portów HDMI: 1
Gwarancja producenta: Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia.,2-letnie wsparcie sprzętowe HP w nastę
Typ produktu: Laptop
Model laptopa: HP ProBook 465 G11
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Nazwa koloru: Pike silver
Wbudowane głośniki: Tak
Czas szybkiego ładowania (50%): 30 min
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Zrównoważone technologie i materiały: Bezrtęciowe
Wbudowany mikrofon: Tak
Szybkie ładowanie: Tak
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Segment HP: Biznes
Wbudowana karta graficzna: Tak
Długość przekątnej ekranu (cm): 40,6 cm
Klawiatura w zestawie: Tak
Zasilanie USB: Tak
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Wysokość opakowania: 305 mm
Pojemność baterii: 56 Wh
Układ: Clamshell
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Głębokość opakowania: 483 mm
Typ procesora: AMD Ryzen™ 5
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Nośniki: SSD
Szerokość opakowania: 69 mm
Typ matrycy: IPS
Ilość komór baterii: 3
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Kraj pochodzenia: Tajlandia,Chiny
Rodzaj pamięci: CAMM + SO-DIMM
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home PL
Ochrona hasłem: Tak
Przekątna ekranu: 16"
Certyfikaty zgodności: BSMI,Federalna Komisja Łączności (FCC),CE,RoHS,CCC
Pozycjonowanie na rynku: Na co dzień
Rodzaj ochrony hasłem: Zasilanie włączone,BIOS
Czytnik linii papilarnych: Tak
Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): 34
Prędkość zegara pamięci: 4800 MHz
Wersja HDMI: 2.1
Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): 40
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): 1
Typ zintegrowanej karty graficznej: AMD Radeon Graphics
Paleta barw: 45%
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Dedykowana karta graficzna: Nie
HP GTIN (EAN/UPC): 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097
Typ pamięci procesora: L3
Producent karty WLAN: MediaTek
Ekran matowy: Tak
Liczba rdzeni procesora: 6
Model kontrolera WLAN: RZ616
Zasilacz sieciowy: Tak
Model procesora: 7535U
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 2
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Liczba wątków: 12
Typ anteny: 2x2
Typ przedniej kamery: Full HD
Producent procesora: AMD
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR,TCO
Przednia kamera: Tak
Cache procesora: 16 MB
Typ HD: WUXGA
Urządzenie wskazujące: Clickpad
Wi-Fi: Tak
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 5
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Klawiatura numeryczna: Tak
Bluetooth: Tak
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Ekran dotykowy: Nie
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2: 5
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Ilość wbudowanych głośników: 2
Przewodowa sieć LAN: Tak
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wysokość (z przodu): 1,09 cm
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Wersja Bluetooth: 5.3
Kod unspsc: 43211503
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Łączność z siecią komórkową: Nie
Głębokość produktu: 251 mm
General Product Safety Regulation (GPSR) URL: https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Wysokość (z tyłu): 1,7 cm
Szerokość produktu: 359,4 mm
Rozdzielczość aparatu - przód: 1920 x 1080 px
Maksymalne taktowanie procesora: 4,5 GHz
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Waga produktu: 1,74 kg
Piktogram(y) zagrożenia: GHS07: Substancje drażniące,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne
Napęd optyczny: Nie
Pamięć RAM: 16 GB
Kolor produktu: Srebrny
Ostrzeżenia: Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Model wbudowanej karty graficznej: AMD Radeon 660M
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Klawiatura odporna na ciecz: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Producent wbudowanego procesora graficznego: AMD
Układ pamięci: 1 x 16 GB
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3119 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Zasilanie USB: | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Model kontrolera WLAN: | RZ616 |
| Bluetooth: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Producent karty WLAN: | MediaTek |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wysokość opakowania: | 305 mm |
| Szerokość opakowania: | 69 mm |
| Głębokość opakowania: | 483 mm |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 40,6 cm |
| Typ HD: | WUXGA |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Przekątna ekranu: | 16" |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Typ matrycy: | IPS |
| Ekran matowy: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home PL |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Certyfikaty zgodności: | BSMI,Federalna Komisja Łączności (FCC),CE,RoHS,CCC |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Cache procesora: | 16 MB |
| Liczba wątków: | 12 |
| Model procesora: | 7535U |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Producent procesora: | AMD |
| Typ procesora: | AMD Ryzen™ 5 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,5 GHz |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | AMD |
| Model wbudowanej karty graficznej: | AMD Radeon 660M |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | AMD Radeon Graphics |
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Prędkość zegara pamięci: | 4800 MHz |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Model laptopa: | HP ProBook 465 G11 |
| Nazwa koloru: | Pike silver |
| Typ produktu: | Laptop |
| Oryginalna nazwa marki: | HP |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Nośniki: | SSD |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: | 2 |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Pojemność baterii: | 56 Wh |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ przedniej kamery: | Full HD |
| Przednia kamera: | Tak |
| Dodatkowe cechy klawiatury: | Odporność na zalanie |
| Klawiatura odporna na ciecz: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Segment HP: | Biznes |
| Zrównoważone technologie i materiały: | Bezrtęciowe |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS07: Substancje drażniące,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Rodzaj pamięci: | CAMM + SO-DIMM |
| Pozycjonowanie na rynku: | Na co dzień |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Układ: | Clamshell |
| Wysokość (z tyłu): | 1,7 cm |
| Wysokość (z przodu): | 1,09 cm |
| Waga produktu: | 1,74 kg |
| Szerokość produktu: | 359,4 mm |
| Głębokość produktu: | 251 mm |
| Rodzaj ochrony hasłem: | Zasilanie włączone,BIOS |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Czas szybkiego ładowania (50%): | 30 min |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Clickpad |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR,TCO |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Kraj pochodzenia: | Tajlandia,Chiny |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1920 x 1080 px |
| Gwarancja producenta: | Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia.,2-letnie wsparcie sprzętowe HP w następnym dniu roboczym u klienta dla komputerów przenośnych. Warunki można znaleźć na stronie https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385PLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Wi-Fi: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Paleta barw: | 45% |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Kod unspsc: | 43211503 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e): | 5 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): | 1 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): | 34 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): | 40 |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.