Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: UMWOGN000050
Kod producenta: 740542
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8435350740542
Waga (g): 120
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11b
Wymiary [G x S x W] (mm): 86 x 86 x 45
Producent: WOOX
Opis ogólny: Gniazko inteligentne Woox Smart 16A Wi-Fi Podtynkowe
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Smart Home - gniazdka
Informacje dodatkowe: Instrukcja szybkiej instalacji
Grupa towarowa: Smart Home\Gniazdka
Baza SCIP: Nie
Przyciski: Zasilania
Diody: Zasilanie
Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A]: 16.00
Automatyczne wyłączanie: Tak
Certyfikaty: RoHS
Napięcie znamionowe: 110-240V, 50-60Hz
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 124 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | WOOX |
| Nazwa typu: | Smart Home - gniazdka |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11b |
| Przyciski: | Zasilania |
| Diody: | Zasilanie |
| Opis ogólny: | Gniazko inteligentne Woox Smart 16A Wi-Fi Podtynkowe |
| Automatyczne wyłączanie: | Tak |
| Waga (g): | 120 |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A]: | 16.00 |
| Napięcie znamionowe: | 110-240V, 50-60Hz |
| Certyfikaty: | RoHS |
| Informacje dodatkowe: | Instrukcja szybkiej instalacji |
| Baza SCIP: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 86 x 86 x 45 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Smart HomeGniazdka |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11b |
| Przyciski: | Zasilania |
| Diody: | Zasilanie |
| Napięcie znamionowe: | 110-240V, 50-60Hz |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A]: | 16.00 |
| Automatyczne wyłączanie: | Tak |
| Certyfikaty: | RoHS |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 86 x 86 x 45 |
| Waga (g): | 120 |
| Informacje dodatkowe: | Instrukcja szybkiej instalacji |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.