Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: UMG6DN000030
Kod producenta: GB110
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5902211103691
Producent: Greenblue
Opis ogólny: Dzwonek bezprzewodowy 4w1 36 melodii 150m
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Dzwonki
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Informacje dodatkowe: 3 stopniowa regulacja głośności dzwonka
Grupa towarowa: Audio Foto Video\Smart Home\Dzwonki
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 40.65
Baza SCIP: Nie
Zasięg na zewnątrz: 150 m
Wymaga instalacji: Nie
Zasilanie: Zasilany z sieci
Stan magazynu Wrocław: 3.0000
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 73 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Greenblue |
| Nazwa typu: | Dzwonki |
| Zasilanie: | Zasilany z sieci |
| Opis ogólny: | Dzwonek bezprzewodowy 4w1 36 melodii 150m |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Zasięg na zewnątrz: | 150 m |
| Wymaga instalacji: | Nie |
| Informacje dodatkowe: | 3 stopniowa regulacja głośności dzwonka |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Stan magazynu Wrocław: | 3.0000 |
| Cena netto: | 40.65 |
| Grupa towarowa: | Smart HomeDzwonki |
| Producent: | Greenblue |
| Nazwa typu: | Dzwonki |
| Opis ogólny: | Dzwonek bezprzewodowy 4w1 36 melodii 150m |
| Zasilanie: | Zasilany z sieci |
| Zasięg na zewnątrz: | 150 m |
| Wymaga instalacji: | Nie |
| Informacje dodatkowe: | 3 stopniowa regulacja głośności dzwonka |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Audio Foto VideoSmart HomeDzwonki |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.