Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: HDSTDDAD109N
Kod producenta: ST1000DM010
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 3660619402182
Opis ogólny: SEAGATE BarraCuda® ST1000DM010 3,5" 1TB SATA 3 64 MB
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Dyski twarde
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: NCQ
Grupa towarowa: Dyski twarde\Dyski SATA 3,5"
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 149.32
Cechy: 1 TB;64MB
Baza SCIP: Nie
Typ złącza: 7-pin S-ATA
Typ dysku: HDD
Rodzina dysków: BarraCuda®
Prędkość odczytu (max): 210 MB/s
Pojemność dysku: 1 TB
Interfejs: SATA III (6 Gb/s)
Format dysku: 3,5 cala
Cache: 64 MB
Strona producenta: http://www.seagate.com
Stan magazynu Wrocław: 100.00
Producent: Seagate
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 275 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Opis ogólny: | Dysk SEAGATE BarraCuda® 1TB ST1000DM010 64MB SATA III NCQ |
| Rodzina dysków: | BarraCuda® |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Format dysku: | 3,5 cala |
| Typ dysku: | HDD |
| Cache: | 64 MB |
| Nazwa typu: | Dyski twarde |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Typ złącza: | 7-pin S-ATA |
| Prędkość odczytu (max): | 210 MB/s |
| Informacje dodatkowe: | NCQ |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Strona producenta: | http://www.seagate.com |
| Grupa towarowa: | Dyski twardeDyski SATA 3,5" |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Typ dysku: | HDD |
| Format dysku: | 3,5 cala |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Typ złącza: | 7-pin S-ATA |
| Cache: | 64 MB |
| Grupa towarowa: | Dyski twardeDyski SATA 3,5" |
| Prędkość odczytu (max): | 210 MB/s |
| Informacje dodatkowe: | NCQ |
| Producent: | Seagate |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 100.00 |
| Cena netto: | 149.32 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Nazwa typu: | Dyski twarde |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Producent: | Seagate |
| Rodzina dysków: | BarraCuda® |
| Cechy: | 1 TB;64MB |
| Opis ogólny: | SEAGATE BarraCuda® ST1000DM010 3,5" 1TB SATA 3 64 MB |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.