Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBDELNOTBBOH
Kod producenta: BTO213_PB14250_EMEA
Stan magazynowy: 0 szt.
Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e): 2,052
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Tak
Specyficzne technologie: Control Vault 3+, Express Charge Boost capable, TNR
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Typ matrycy: IPS
Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e): 24,516
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Czytnik Smart card: Tak
Gęstość pikseli: 162 ppi
Rodzaj pamięci: Zintegrowana
Obsługa rzadkości: Tak
Paleta barw: 45%
Przekątna ekranu: 14"
Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): 4,536
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Obsługa efektów Windows Studio: Tak
Oprogramowanie próbne: Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial,McAfee® Business Protection 1-year
Czytnik linii papilarnych: Tak
Wersja TPM: 2.0
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: ONNX RT,OpenVINO,WebNN,DirectML,Windows ML
Producent karty WLAN: Intel
Ekran matowy: Tak
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Szybkość przesyłania danych pamięci: 8533 MT/s
Liczba portów USB PowerShare: 1
Zasilacz sieciowy: Tak
Nośniki: SSD
Szybkość przechwytywania wideo: 30 fps
PowerShare: Tak
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: 5760 Mbit/s
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 7 BE201
Wydajne rdzenie: 4
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Napięcie ładowania USB: 5,9,15 V,20
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): -15,2 - 10668 m
Maksymalna moc turbo: 37 W
Układ audio: Cirrus Logic CS42L43
Moc głośnika: 2 W
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 - 95%
Podstawowa moc procesora: 17 W
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Czas ładowania: 4 h
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 65 °C
Typ przedniej kamery: Full HD
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Arc Graphics
Częstotliwość Wi-Fi: Trójpasmowy (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz)
Typ anteny: 2x2
Przednia kamera: Tak
Dedykowana karta graficzna: Nie
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Intel AI Boost
Generacja procesora: Intel Core Ultra (Series 2)
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Klawiatura numeryczna: Nie
Liczba rdzeni procesora: 8
Całkowita wydajność procesora do: 97 TOPs
Typ HD: Full HD+
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Model procesora: 238V
Wydajność NPU do: 40 TOPs
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Ilość wbudowanych głośników: 2
Liczba wątków: 8
Szybkie ładowanie: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Wysokość (z przodu): 1,95 cm
Producent procesora: Intel
Zasilanie USB: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Łączność z siecią komórkową: Nie
Cache procesora: 8 MB
Rozpoznawanie twarzy: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wysokość (z tyłu): 2 cm
Bluetooth: Tak
Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: 4
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Typ dysku SSD: M.2
Głębokość produktu: 313,5 mm
Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,5 GHz
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): -15,2 - 3048 m
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Szerokość produktu: 224 mm
Rozdzielczość przedniej kamery: 2,07 Mpix
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 35 °C
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 2100 MHz
Pamięć RAM: 32 GB
Wysokość produktu: 21,2 mm
Wskaźnik ładowania baterii: Tak
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 2100 MHz
Typ pamięci RAM: LPDDR5x-SDRAM
Waga produktu: 1,53 kg
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Materiał obudowy: Aluminium
Ilość komór baterii: 3
Kensington Lock: Tak
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 2100 MHz
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Typ gniazda zamka kabla: Klin
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 2100 MHz
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 2,1 GHz
Kolor produktu: Aluminiowy
Ilość portów Thunderbolt 4: 2
Maksymalne taktowanie procesora: 4,7 GHz
Wymagana moc ładowania (min): 27 W
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,7 GHz
Maksymalna pojemność pamięci: 32 GB
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™: Tak
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
NVMe: Tak
Jasność: 300 cd/m2
Współczynnik kontrastu (typowy): 600:1
Napęd optyczny: Nie
Copilot+ PC: Tak
Wersja HDMI: 2.1
Typ produktu: Laptop
Kamera na podczerwień (IR): Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Arc Graphics 130V
Wymagana moc ładowania (maks): 65 W
Wibracje podczas przechowywania: 1,3 G
Wbudowany mikrofon: Tak
Wersja PAIA: GaBi version 1, 2024
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Port ładowania USB typu C: Tak
Wstrząsy podczas pracy: 110 G
Wbudowana karta graficzna: Tak
Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): 76,896
Ilość portów HDMI: 1
Wydajność GPU do: 53 TOPs
Wstrząsy podczas przechowywania: 160 G
Pojemność baterii: 55 Wh
Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): 108
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Rozdzielczość aparatu - przód: 1920 x 1080 px
Wibracje podczas pracy: 0,66 G
Typ procesora: Intel Core Ultra 5
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5639 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Wymagana moc ładowania (maks): | 65 W |
| Wymagana moc ładowania (min): | 27 W |
| Waga produktu: | 1,53 kg |
| Głębokość produktu: | 313,5 mm |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Czytnik Smart card: | Tak |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | -15,2 - 3048 m |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Klin |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | -15,2 - 10668 m |
| Kensington Lock: | Tak |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 32 GB |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Napięcie ładowania USB: | 5,9,15 V,20 |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Typ produktu: | Laptop |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™: | Tak |
| Paleta barw: | 45% |
| Kolor produktu: | Aluminiowy |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Arc Graphics 130V |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,7 GHz |
| Generacja procesora: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Szybkość przesyłania danych pamięci: | 8533 MT/s |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5x-SDRAM |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana |
| Pamięć RAM: | 32 GB |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej: | 2100 MHz |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 35 °C |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: | 4 |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,5 GHz |
| Liczba wątków: | 8 |
| Model procesora: | 238V |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Cache procesora: | 8 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,7 GHz |
| Wysokość produktu: | 21,2 mm |
| Szerokość produktu: | 224 mm |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Wysokość (z tyłu): | 2 cm |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 0 - 95% |
| Ekran matowy: | Tak |
| Wibracje podczas pracy: | 0,66 G |
| Gęstość pikseli: | 162 ppi |
| Wstrząsy podczas pracy: | 110 G |
| Typ matrycy: | IPS |
| Wibracje podczas przechowywania: | 1,3 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania: | 160 G |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Oprogramowanie próbne: | Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial,McAfee® Business Protection 1-year |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Bluetooth: | Tak |
| Nośniki: | SSD |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: | 5760 Mbit/s |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Trójpasmowy (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| PowerShare: | Tak |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Liczba portów USB PowerShare: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Producent procesora: | Intel |
| Maksymalna moc turbo: | 37 W |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 2,1 GHz |
| Podstawowa moc procesora: | 17 W |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Arc Graphics |
| Wysokość (z przodu): | 1,95 cm |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Typ HD: | Full HD+ |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 600:1 |
| Układ audio: | Cirrus Logic CS42L43 |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Moc głośnika: | 2 W |
| NVMe: | Tak |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4: | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4: | 2 |
| Pojemność baterii: | 55 Wh |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Wskaźnik ładowania baterii: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Czas ładowania: | 4 h |
| Przednia kamera: | Tak |
| Kamera na podczerwień (IR): | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo: | 30 fps |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1920 x 1080 px |
| Typ przedniej kamery: | Full HD |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 2,07 Mpix |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Specyficzne technologie: | Control Vault 3+, Express Charge Boost capable, TNR |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e): | 76,896 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e): | 2,052 |
| Wersja PAIA: | GaBi version 1, 2024 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e): | 24,516 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e): | 4,536 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e): | 108 |
| Wydajność GPU do: | 53 TOPs |
| Copilot+ PC: | Tak |
| Obsługa efektów Windows Studio: | Tak |
| Obsługa rzadkości: | Tak |
| Wydajność NPU do: | 40 TOPs |
| Całkowita wydajność procesora do: | 97 TOPs |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: | ONNX RT,OpenVINO,WebNN,DirectML,Windows ML |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.