Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBDELNOTBBNY
Kod producenta: I3530-5067BLK
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5903719148511
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Napęd optyczny: Nie
Pamięć RAM: 16 GB
Jasność: 250 cd/m2
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Iris Xe Graphics
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Typ produktu: Laptop
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 3,4 GHz
Wbudowany mikrofon: Tak
Liczba portów USB 2.0: 1
Ochrona hasłem: Tak
Wbudowana karta graficzna: Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Wersja HDMI: 1.4
Pojemność baterii: 41 Wh
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Ilość portów HDMI: 1
Wibracje podczas przechowywania: 1,3 G
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Rozdzielczość aparatu - przód: 1280 x 720 px
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
Wstrząsy podczas pracy: 110 G
Typ matrycy: WVA
Piktogram(y) zagrożenia: GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne,GHS07: Substancje drażniące
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Wstrząsy podczas przechowywania: 160 G
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Ostrzeżenia: Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Wibracje podczas pracy: 0,66 G
Przekątna ekranu: 15,6"
WWAN: Niezainstalowany
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Producent karty WLAN: Realtek
Szybkość przechwytywania wideo: 30 fps
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Moc głośnika: 2 W
Nośniki: SSD
Model kontrolera WLAN: Realtek RTL8852BE
Napięcie baterii: 11,25 V
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 - 10668 m
Czas ładowania: 4 h
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 - 95%
Prąd wyjściowy adaptera AC: 3,34 A
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 65 °C
Złącze baryłkowe adaptera zasilania: 4.5 mm
Technologia Execute Disable Bit (EDB): Tak
Konfigurowalne niższe TDP: 12 W
Napięcie wyjściowe adaptera AC: 19.5 V
Wbudowane opcje dostępne: Nie
Typ anteny: 2x2
Rozdzielczość przedniej kamery: 0,92 Mpix
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Podświetlenie LED: Tak
Ilość komór baterii: 3
Dedykowana karta graficzna: Nie
Generacja procesora: Intel® Core™ i5 13. generacji
Obsługiwane karty pamięci: SD
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Typ HD: Full HD
Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia: 4,6 GHz
Liczba rdzeni procesora: 10
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Model procesora: i5-1335U
Ekran dotykowy: Tak
Ekran matowy: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Producent procesora: Intel
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Typ przedniej kamery: HD
Cache procesora: 12 MB
Wersja Bluetooth: 5.2
Przednia kamera: Tak
Bluetooth: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Przewodowa sieć LAN: Nie
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 3048 m
Klawiatura numeryczna: Tak
Głębokość produktu: 235,6 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 35 °C
Ilość wbudowanych głośników: 2
Szerokość produktu: 358,5 mm
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Wysokość (z przodu): 1,7 cm
Waga produktu: 1,77 kg
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Łączność z siecią komórkową: Nie
Kolor produktu: Czarny
Maksymalne taktowanie procesora: 4,6 GHz
Wysokość (z tyłu): 1,9 cm
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Intel® Flex Memory Access: Tak
Typ dysku SSD: M.2
Układ pamięci: 2 x 8 GB
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2759 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Głębokość produktu: | 235,6 mm |
| Szerokość produktu: | 358,5 mm |
| Waga produktu: | 1,77 kg |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | 0 - 10668 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3048 m |
| Przewodowa sieć LAN: | Nie |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Producent karty WLAN: | Realtek |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 65 °C |
| Wibracje podczas przechowywania: | 1,3 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania: | 160 G |
| Wibracje podczas pracy: | 0,66 G |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Wstrząsy podczas pracy: | 110 G |
| Konfigurowalne niższe TDP: | 12 W |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Wysokość (z tyłu): | 1,9 cm |
| Model kontrolera WLAN: | Realtek RTL8852BE |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wysokość (z przodu): | 1,7 cm |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB): | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne: | Nie |
| Intel® Flex Memory Access: | Tak |
| Prąd wyjściowy adaptera AC: | 3,34 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC: | 19.5 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Typ matrycy: | WVA |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Typ HD: | Full HD |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Laptop |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Obsługiwane karty pamięci: | SD |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Układ pamięci: | 2 x 8 GB |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Złącze baryłkowe adaptera zasilania: | 4.5 mm |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Iris Xe Graphics |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Liczba portów USB 2.0: | 1 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Producent procesora: | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Napięcie baterii: | 11,25 V |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Szybkość przechwytywania wideo: | 30 fps |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 0,92 Mpix |
| Model procesora: | i5-1335U |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Przednia kamera: | Tak |
| Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia: | 4,6 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 3,4 GHz |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Tak |
| Ekran matowy: | Tak |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Moc głośnika: | 2 W |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Pojemność baterii: | 41 Wh |
| Czas ładowania: | 4 h |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1280 x 720 px |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia. |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne,GHS07: Substancje drażniące |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.