Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMASUALL0242
Kod producenta: P440VAK-BPC541X
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711636184625
Hasło BIOS: Tak
Typ produktu: All-in-One PC
Typ slotów pamięci: SO-DIMM
Wersja TPM: 2.0
Wbudowane głośniki: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 4,6 GHz
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Wbudowany mikrofon: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Efektywne rdzenie: 4
Wbudowana karta graficzna: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,4 GHz
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Liczba portów USB 2.0: 1
Wydajne rdzenie: 4
Przekątna ekranu: 23,8"
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Maksymalna moc turbo: 115 W
Ilość portów HDMI: 2
Podstawowa moc procesora: 45 W
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 3
Łączność z siecią komórkową: Nie
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Typ dysku SSD: M.2
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Pamięć RAM: 16 GB
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Nośniki: SSD
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,6 GHz
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
NVMe: Tak
Hasło użytkownika dysku twardego: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro
Wersja HDMI: 1.4
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Typ kamery HD: Full HD
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Typ anteny: 2x2
Dedykowana karta graficzna: Nie
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Generacja procesora: Intel® Core™ i5 13. generacji
Liczba rdzeni procesora: 8
Wbudowana kamera/aparat: Tak
Model procesora: i5-13420H
Typ HD: Full HD
Liczba wątków: 12
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Producent procesora: Intel
Ekran dotykowy: Nie
Cache procesora: 12 MB
Wi-Fi: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Obsługiwana moc adaptera AC: 120 W
Bluetooth: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ostrzeżenia: Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.,Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych.
Przewodowa sieć LAN: Tak
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Napięcie wyjściowe adaptera AC: 20 V
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Powierzchnia wyświetlacza: Matowy
Kolor produktu: Czarny
Kensington Lock: Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Jasność: 250 cd/m2
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3707 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Cache procesora: | 12 MB |
| Producent procesora: | Intel |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Liczba wątków: | 12 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,6 GHz |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Model procesora: | i5-13420H |
| Generacja procesora: | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Maksymalna moc turbo: | 115 W |
| Podstawowa moc procesora: | 45 W |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,6 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,4 GHz |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Typ slotów pamięci: | SO-DIMM |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Kensington Lock: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC: | 20 V |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 120 W |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Bluetooth: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Tak |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Typ produktu: | All-in-One PC |
| Hasło BIOS: | Tak |
| Hasło użytkownika dysku twardego: | Tak |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Powierzchnia wyświetlacza: | Matowy |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Typ HD: | Full HD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Liczba portów USB 2.0: | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Typ kamery HD: | Full HD |
| Ostrzeżenia: | Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.,Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach.,Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.